Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

( : ) kivisildnik: Tervete ja normaalsete inimeste represseerimine algab jälle

-
08.08.2021
(:) kivisildnik

Ebaseaduslikult represseeritud ja postuumselt rehabiliteeritud – see väljend ei tohiks ajaloo huvilistele võõras olla. Jääb vägisi mulje, et homoseksualismi edendamine igal võimalikul moel ei tooda nii palju kasumit ja ei tee nii palju rõõmu nagu vaktsineerimise pealesurumine hirmutamise, valede, ähvarduste, manipuleerimise, lauspropaganda ja ilmselgete kodanikuõiguste ja inimvabaduste piiramise abil.

 

Markus Järvi ja Varro Vooglaid on saates “Fookuses” väga tabavalt tähelepanu juhtinud faktile, et normaalne terve inimene on möödunud kahe aasta jooksul täielikult demoniseeritud ning juba kostavad hääled, et terved tuleb ühiskonnast isoleerida või koguni vangi panna, saates mainitud ja psühhopaatiliste tüüpidena kirjeldatud Ansip ja Kross noorem ei ole muidugi ainsad, kes tahavad mu käed raudu panna.

Toimuvat võib kirjeldada kui geneetiliselt muundatud organismide ehk GMO-humanoidide mässuna. Inimeseks ei julge ma moonutatud genofondiga kontingenti kuidagi nimetada – see oleks inimestele solvav. Nii nagu šampanja, feta ja kalvados on väga täpselt defineeritud ja määratletud, nii on seda minu jaoks ka inimene ning see võiks ka teaduse ja seaduse silmis samamoodi olla.

Kui me segame galloni konjaki hulka paar pinti uriini, siis see ei ole enam konjak. Keegi võib ju öökimaajava kokteili kokku segada, selle müüki paisata, rüübet taevani kiita, hinda tõsta, reklaamikampaania ja PR-ahvikarja osta, aga mis siis. Pole tähtis, mis see on, see ei ole konjak, ja see ei ole ka uriin, hämar ollus on uriiniraviks kõlbmatu, see on saast.

Mul ei ole midagi selle vastu kui meediavalesid uskuvad, tampoonivalitsusega koostööd tegevad ning globalistliku keijmoslemiparadiisi ehitavad isikud süstivad endale mürki, otse vastupidi, mingi asi ei tee mulle rohkem rõõmu. See on loomulik kadu.

Keegi ei ole siiani süstituid represseerinud, kõik toimub kas täiesti vabatahtlikult või ausa äritehingu vormis – tervis, elu ja inimõigused loovutatakse kohviostu loa eest. Küllap tulevad taas ka autoostu load, tuusikud välismaale sõiduks meil juba on.

Piiblis, täpsemalt 1. Moosese raamatu 25. peatükis on üks ilus kirjakoht, mida ma olen sunnitud siinkohal osundama: “Kord keetis Jaakob leent, Eesav aga tuli väljalt ning oli väsinud. Ja Eesav ütles Jaakobile: „Anna mulle ometi süüa seda punast, seda punast leent, sest ma olen väsinud!” Sellepärast hakati teda kutsuma Edomiks. Aga Jaakob ütles: „Enne müü mulle oma esmasünniõigus!” Ja Eesav vastas: „Vaata, mina ju suren niikuinii, milleks mulle siis veel esmasünniõigus!” Siis ütles Jaakob: „Vannu mulle enne!” Ja ta vandus temale ning müüs oma esmasünniõiguse Jaakobile.”

Siit on laiemasse kasutusse tulnud väljend müüs läätseleeme eest. Nüüd Piiblit üle lugedes alles märkasin, et müüja oli väsinud ja surmahirmus, nii ka täna: Vaata, mina ju suren niikuinii ära, milleks siis mulle inimõigused ja väärikus – kohviostu loast piisab täielikult. Aga kui ma hakkan mutandiks, siis koidab mulle igavene elu ja Vanasooros silitab hellalt peakest.

Igavese eluga on aga kaunis nutused lood, meie ajakirjandus muidugi mätsib toimuva veel esialgu kinni, kuid vaktsineeritud mutantide käsi ei käi kuigi hästi. Islandis on maagiline 70% elanikkonnast vaktsineeritud, aga haigestunuid on rohkem kui kahe eelmise katkulaine ajal. Ametlikud andmed – fakt. (Loe siit!)  Nii et hr Kross noorem, kus on teie lubatud kahesajakordne kaitse?

Ei hakka austatud lugejat kõikide linkidega segama, ise guugeldate, aga just praegu jäi silma uudis, et Iisraelis ja Austraalias on kõik haiglasse viidud katkuhaiged vaktsineeritud. Iisraelis on samuti üle 70% vaktsineeritud. Muidugi ei ole enamus süstitavast saastast vaktsiin meditsiinilises mõttes, seega eelistan ma edaspidi rääkida vahhineerimisest, et mitte kaasa minna tõemoonutuste lainega.

Iisraeli juhum tõestab veenvalt, et vahhiinid ei muuda ka haiguse käiku kergemaks, nagu nad telekas soiuvad – ikkagi lõpetad hospidalis. Vandenõuteooriaid on erinevaid, ühed ütlevad, et vahhiinid nõrgestavad immuunsüsteemi ja selles mõttes ei ole ka teadusel midagi lisada, nii see on. Imuunsüsteemi laastavad nii vaktsiinid kui vahhiinid.

Ameerikas on osariike, kus enamik nakatunuid on vahhineeritud, tegemist ei ole üksikjuhtumitega, ka Eestis nakatuvad vahhineeritud olendid tööstuslikus koguses, oleneb päevast 44-35%, vastav näitaja demoniseeritud vahhineerimata isikutel on aga 5-7%. Mõtlemapanevad numbrid, kas pole, kallid vahhiinifundamentalistid?

Aga on ka vandenõuteooriaid, mille kohaselt vahhiinid on disainitud viiruste toimet võimendama või on nad ise hospidaliseerimise põhjuseks. Elame näeme, aga kindel on see, et vahhiinid ei kaitse nakatumise eest ega tee ka haiguse kulgu mõnusamaks. Doktor Peter McCullough kinnitab, et vahhinid on tapnud 45 000 ja teinud pool miljonit vigaseks.

Tahtmata olla prohvet, tuleb nentida, et need on alles õied. Terve mõistus ütleb, et kogu see õilis vahhiininarratiiv lendab kohe kuradile ja seepärast tuleb süstida mürki nii paljudele ja nii kiiresti kui võimalik. Iisraelis, Islandil, Austraalias ja mujal lahitirulluvat verist kaost ei saa enam kaua varjata.

Läheb nagu läheb, mis siis ikka, ma küll kedagi keelama ei hakka. Kui ikka on kange tahtmine kohviostu loa eest inimõigustest, lastest ja immuunsüsteemist loobuda, siis on see teie vaba valik. Andke tuld. Kunagi püstitame lugupeetavate mälestuseks läätsekujulise kullatud kupliga memoriaali ja parastame seal armetute mutantide lapse- ja lihtsameelsust.

Meie silme ees rullub lahti inimajaloo kõige suurem vaatemäng ja meil siin perifeerias on au seda pulli loožikohalt jälgida. Kui ka etenduse lõpp suitsu ja möllu varju jääb, siis katastroofi alguse nautimisel ei näe ma küll mingeid takistusi. Me ei ole epitsentris, miljonilinnades ega elujõulistes ja hüsteerilistes kultuurides. Saab rahulikult vaadata, kuidas see kõik loojub.

Šokk jõuab ilmselt alles siis kohale, kui sotsiaalmeedia välja lülitub, pole lihtsalt enam sootsiumi, kes solki näost välja ajaks. Seni aga naudin ma ise tsivilisatsiooni eeliseid, kauneid kunste ja võimalt jalutada ilma tungiva kohustuseta rünnata või põgeneda. Soovitan kõigil võtta tsivilisatsioonilt viimast, ellujäämine käib paljudel ilmselgelt üle jõu.

( : ) kivisildnik
7.08.2021
Sanga talus