Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

( : ) kivisildnik: Ukrainas eskaleerub asümptomaatiline sõda

-
19.02.2022
(:) kivisildnik

Tore on lugeda sõja kohta, mida ühelt poolt ei ole olemas või mis teiselt poolt vaadates on vaikselt vindunud juba 2014. aastast peale, aga mis kellelegi siiani korda ei ole läinud. Reedel oli terve ERR sõjasoigu täis. Midagi tuli ometi ütelda, sest liitlase luure lubas sõda kas teisipäeval-kolmapäeval või hiljemalt neljapäeval. Tänaseks on ametlik seisukoht, et lähipäevadel algab kohe kindlasti.

 

Elame näeme. Eks sellega ole nagu Saddam Husseini keemiarelvadega, millest kole palju räägiti, aga mida lõpuks ei leitudki. Ma teen ettepaneku võtta tarvitusele uus militaarkeelend – asümptomaatiline sõda. See on siis sõda, mida pole olemas, aga millest palgalised agitaatorid, propagandistid ja reeturid kogu aeg jahuvad.

Tänapäeval on teadus, meditsiin ja ajakirjandus juba nii kaugele arenenud, et kogu aeg võib rääkida pandeemiast ja haigusest mida ei ole, see tähendab haigus on testi tulemuse järgi olemas, aga inimene on terve, pandeemiast ulub kogu ilm, aga liigsuremust ei ole, suremus tuleb hiljem koos sundsüstimisega.

Asümptomaatiline haigus võeti tarvitusele selleks, et vaigistada üksikuid tervemõistuslikke inimesi, kes lähtusid oma vaadetes ja sõnavõttudes statistikast, faktidest ja tervest talupojamõistusest ning seadsid testid ning udu ajavate teadlaste ja poliitikute süstimis- ja pandeemiavaled kahtluse alla.

Nüüd on selge, et testid on jura, süst ei aita ja teadlased ise ka räägivad tänaseks hoopis teist juttu. Isegi kinnisvara taustaga sm Kiik leiab nüüd, et asi on otse vastupidi. Nüüd ma isegi usun kuigivõrd sm Kiike, aga kahtlus jääb. Ühesõnaga ei olnud mingit asümptomaatilist haigust, olid valetestid, valed ja propaganda ja tervete inimeste represseerimine. Ebateaduslikud repressioonid mõistagi jätkuvad.

Asümptomaatilist sõda on paljudel lurjustel vaja. Sõjatööstuskompleks tahab teha käivet. Tööta Eesti palgasõdurid, kes ei saa Malis enam koos õigeusklike Wagneri palgasõduritega mingit jõledust kaasa teha, tahaksid kangesti preemiat ja lõbusasti hullata, Joe Bideni perekonnal paistab olevat Ukrainas musti ärihuvisid ja eks oleks parem, kui kõik paberid üldse ära põleksid.

Huvilisi on veelgi, Astrid Kannel tahab oma sõna sekka öelda, nais-Clintonil on riigireetmise hagi selga kukkumas, süstlalaibad kuhjuvad. Välja on imbunud ka liitlase sõjaväe surmastatistika, mis eelmise rahu aasta esimese kümne kuuga suurenes 1100%. See on muidugi kahtlane jutt, sest vilepuhujate statistika tunnistati valeks, aga see õige ja ametlik statistika oli nagu kusagile ära kadunud hoopis.

Aga eks laipu ole meilgi ja mõned lähevad juba 3000 liigsurnu pärast millegipärast hirmsasti närvi. Sellel erutaval liigsuremusstatistikal soovitan ma silma peal hoida, keegi just mainis, et meil on selle aasta esimese kuuga 400 liiglaipa, aga kuid on aastas 12 ja tempo tõuseb võrreldes eelmise aastaga. Suvekuumusesse ja rahvastiku vananemisse surevad nüüd ka 40- ja 50-aastased.

Sõja ajal sellised statistilised näitajad ei üllataks, seega on möödapääsmatult vajalik rääkida sõjast, mida ei ole. Eks ta kunagi ikka tuleb, kliente on ja papi puudus üle nad ei saa kurta. Meie Javelinid jõudsid ka kõik kenasti kohale ja kuuldavasti ei ole neid veel ära varastatud ega mustal turul realiseeritud. Meie kaitsevõime on sellega meeletult tõusnud, kinnitavad ametlikud isikud.

Keegi kurat ei saa meid hetkel meie enda Javelinidega rünnata. Ent ikkagi peab Eesti riik sõjakoledusteks valmistuma, Javelinide õlitamise ja ladustamise pealt saame tüki raha kokku hoida, aga sellest ei piisa, ehk on vaja mõnele süstlafirmale hiigeltrahvi maksta? Kes teab?

Ma igal juhul oleks valitsuse asemel saatnud ukrainlastele asümptomaatilisi Javeline ehk luunja kurke. Kui pole sõda, siis pole sul ka Javeline tarvis, ja kui on sõda, siis läheb Javelini endal rohkem vaja. Pealegi olevat ühe sõjapoole relvastamine juriidiliselt sama mis ise sõdimine ja kui liitlane peaks kaotama, siis läheme ise ka tribunali alla. Eks ta ole.

Mul ei ole midagi toreda ukraina rahva aitamise vastu, selles mõttes võiks teha soodustusi Ukraina riigi poolel sõdinud sõjainvaliidide tööleasumiseks meie maasikaväljadel. Tingimus aga selline, et palka maksab invaliidile see, kes tal käe või jala küljest ära kiskus. Ukraina sõjainvaliidid võiksid saada tööd ka meie kiirreageerimisüksustes.

On ette tunnud kahetsusväärseid juhtumeid, kus kohalikku päritolu kiirregeerijad või märulipolitsei või eriüksused, kes nad meil olidki, rahumeelseid inimesi provotseerivad, pikali kisuvad, lambist minema lohistavad ja koera peale lasevad jne. Vigaseks tehtud sõjaveteran oleks kindlasti inimlikum ja hoolivam, seda ka koerte suhtes.

Kindlasti ei hakkaks ka sõda näinud mees naiste visatud lumepeotäie pärast halama ja riigivastasest rünnakust inisema. Vana veteran teab, mis on riigi ründamine tegelikult. Ukrainlased, eriti need, kes on oma kodumaa eest võidelnud, on väärikad ja usaldusväärsed. Igal juhul usaldan ma enne ukraina sõjainvaliidi kui mõnda meie põhulõuast kontorisõjardit.

Asümptomaatilist sõda Ukrainas on huvitav jälgida. Kas panite tähele, et uudistes räägiti sellest, et eiteakes oli justkui kuskilt separatistide tsoonist lasknud lasteaeda mürsu? Hea separatist oli, lapsed ei saanud viga. Fakt on see, et kui lapsed mängu tuuakse, läheb asi veriseks ja ilgeks, laps on emotsionaalne argument.

Ühe Iraagi sõja eel levitati liitlase meedias koledat lugu sellest, kuidas Saddami sõjardid tungisid Kuveidi haiglasse ja tampisid imikuid jalge alla, no küll oli hirmus lugu – koletised, elajad, ilgurid, pätid. Ja kõigile headele inimestele hakkas mõte Saddami veristamises kangesti meeldima. Oh vaesed lapsukesed, orvukesed, inkubaatori maimukesed!

Hiljem muidugi selgus, et tegu oli alatu valega ja pisarakiskumisklipp oli sepitsetud ühes müüdavas njuujorgi reklaamibüroos, intervjuu andnud arsti polnud üldse olemas, st ta oli asümptomaatiline jne. Ka Eesti läks Iraagi sõtta alguses ainult sapööridega, et korjata ära miinid laste kooliteelt. Lapsed lendavad õhku, me peame sekkuma! Kas te lurjused tahate siis, et lapsed surevad?

Sama käekiri. Sama haige ja verine jura. Rõhutan, Saddam löödi küll mätasse ja Iraak rööviti paljaks, aga mingeid keemiarelvi ei leitud. Fakt. Kas miine koolideedelt leiti, sellest lehest lugeda ei õnnestunud. Moraal sellest, kui olete sõja ja sõjapropaganda vastu, siis valige Sven Sildnik riigikokku. Vali elu. Vali rahu. Maha veriste kätega sõjardid.

( : ) kivisildnik
Pärnus 19.02.2022