Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

( : ) kivisildnik: Väärikuse ja hea nime saab meist igaüks ka eurovalimistel tagada

-
08.06.2024
(:) kivisildnik

Tänase Euroopaga on lood rõlged, aga polnud ka see 700 aastat eurooplist antiikkultuuri just meelakkumine. Oli ägamist, soigumist, hala ja hammaste kiristamist + peksupink. Mina ei taha rääkida peksupingi mudeli valimistest, kaasaegne ja tehnoloogiliselt ülim peksupink on ikkagi peksupink ja ka mugavustega peksupink on paha ja valus asi. Valu ongi asja mõte.

Nii on lood ka eurovalimistega. Lood on piinlikud, lood on alandavad. Pekstakse kliimamalakaga jne. Ma annan endale aru, et koloonia staatuses fosforiidimaardlas ei muuda kohalikud valimised midagi. Need käivad Venetsueela kommunistide elektrimolekuliga ja laias ilmas on vähe lolle, kes on lasknud endale selle koti pähe tõmmata.

Kuskilt just lugesin, et meil on kaks kolmandikku elektrivalijaid. Kui intellektuaalsed ja moraalsed võimed lubavad e-valida, siis ei ole mingit lootust üleüldse. Suurem osa valijatest on võrdsed tarakanidega – võrdselt kasulikud, võrdselt nutikad, võrdselt vastutustundlikud ja võrdselt maitsvad muidugi ka. Ent ärgem tehkem siit ennatlikke kannibalistlikke järeldusi. Järeldus on ainult üks: suuremal osal valijatest on ükskõik, mis neist saab ja kes neil kaela kahekorra käänab. Jätku fosforiiti, jätku kliimat, jätku sõda ja jätku homoimmigratsiooni!

Iga valija on meil vaba valima mida iganes, seepärast ma valingi konservatiive, et tunda ennast vaba ja väärikana ja teha affidele peavalu. Meist sõltub meie väärikus ja hea nimi, selle saame me igaüks endale ka eurovalimistel tagada. See on emotsionaalne küsimus ja väga kergesti lahendatav. Keegi ei saa öelda, et me ei hakanud vastu, et me ei teinud midagi, et me olime samasugused lambad nagu nad kõik. Ei olnud, me saime aru, me ootasime kuni süsteem kokku variseb ja tegime oma töö ikkagi lõpuks ära ja kaevandused suleti ja inimeste tapmine lõpetati ja reeturid anti kohtu alla.

Eurovalimistega seoses võib välja tuua ka kolm positiivset arengut. Esimene hea asi on meeleolu muutus, ausaks jäädes ja eestimeelselt globalistlikel valimistel osaledes tõuseb tuju ja väärikus on ka täiesti olemas. Emotsionaalselt on ka need valimised väga mugavad ja tõhusad, kellegi hääled ei saa minu maailmavaadet ja enesetunnet muuta. Ma teen seda ise ja mul on hea olla.

Teiseks on võimetu, alistatud, ajupestud ja orjameelne ning juhm koloonia täielikult keskvõimu meelevallas, ja kui mingi ime tõttu peaks keskvõim muutuma ausaks, kasulikuks, rahumeelseks, heteroseksuaalseks ja inimlikuks, siis kehtestatakse positiivsed väärtused ka meil ja seda tehakse väevõimuga. Kui vaja siis saadetakse Euroopa sõjavägi peale ja me langeme vapralt viimseni võideldes satanistliku pederastia ideaali eest. See on võimalik ja tõenäoline.

Seega võib mandunud koloonia ainus võimalus ollagi paranemise teele sattunud keskvõimu kirurgiline sekkumine. Jah, see kõik tundub liiga fantastiline ja muinasjutt see hetkel ongi, ent elu liigub seitsme penikoorma saabastega just sellise muinasjutulise lõpplahenduse poole. Eurooplased ei ole kõik täielikud orjameelsed lambad nagu suurem osa biomassi paepealsel paljukannatanud maal. Fakt, muud on siin maha tapetud või põgenenud.

Ja kolmas positiivne areng peale hea enesetunde ja hea tsaari ehk valgustatud euromonarhia teoreetilise võimaluse on kurb tõsiasi, et elu miljoni vaesega asustatud fosforiidimaardlas läheb valimistest sõltumatult ainult halvemaks, osundan: “See hinnatõus ei tohiks tulla väga tugev. Kui praegu viie kuu keskmine hinnatõus on olnud 3,7 protsenti, siis meie prognoosi järgi aasta kokkuvõte peaks tulema 3,5 protsenti,” ütles selleks volitatud isik ERRi lainepikkusel.

Elu läheb veel halvemaks, eks ole, toiduhinnad on tõusnud ju tubli 3,5% ja tõusevad veel 3,5%. Kannatasite paar protsenti ära, kannatate ka edaspidi ja midagi ei juhtu, me oleme ju sõjas, nagu nad ütlevad. Mõni protsent ei tee midagi, ütlen ma, minu jaoks on asjad tõusnud mitu korda, aga ka mina ei kurda, saati siis need, kellel hinnatõus on ainult 3,5%.

Võin selgitada. Kui nad räägivad kolmest protsendist, siis tegelikkuseks tõlgituna tähendab see kolm korda, seega peaksid hinnad tõusma veel kolm kuni kolm pool korda. Uskuge mind, erinevalt volitatud isikutest vaatan ma poes hinda ja ma ei näe kuskil kolmeprotsendilist tõusu. Elu läheb veel palju halvemaks ja euroopameelsete klounide usk pannakse veel kord proovile ja see saab olema raju.

Täpsustan, raju katastroof. Valisite katastroofi, saite katastroofi, pange nüüd pea ees põgenema ja soetage soojale maale kinnisvara. See paha asi muidugi on, et meie kinnisvaraturul on kange pakkumine ja ostja ütleb hinna. Aga hetkel veel midagi saab, kindlasti saate oma häärberite eest kena kopika, ma usun seda kindlalt. Ostja on helde ja priiskab igal võimalusel.

Paha asi on ka see, et soojal maal valitsevad samad satanistid, kes meilgi ja kes millegipärast ei armasta eraomandit ja kihutavad su lõpuks ikkagi kolhoosi. Aga kui sellised on Euroopa punaväärused, siis tuleb surra nälga soojal maal – see on kindlasti mugavam kui kärvata aia all vihmases ja mudases fosforiidimaardlas, kus kõik sind veel vihkavad ka.

Näljasurm Hispaania päikese ja vikerkaarelipu all on reaalne. Ma soovin, et see projekt teil ka õnnestuks. Head kinnisvaramüüki liberaalid ja sotsid ja tarakanid! Riigikogusse tuleb aga ikkagi valida Sven Sildnik, sest valimiste ajaks on teil hing paelaga kaelas ja nutuvõru ümber suu, hoolima sellest, kelle te Euroopasse komandeerisite. Vali paberil, vali elu!

( : ) kivisildnik
Sanga talus 08.06.2024