Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

( : ) kivisildnik: Valisid Kaja, said Putini sõja kinnimaksmise peaministri väikeste valgete kätega

-
02.09.2023
(:) kivisildnik

Olete ehk kuulnud kaunikõlalist väidet, eriti viimasel ajal, et mingi moraalne kompass on justkui katki läinud? Mingit moraalset kompassi pole meil kunagi olnud, ütlen ma teile, ja asi mida pole olemas, ei saa mitte mingil kombel pooleks minna. Meie moraali piinlikust ja otse katastroofilisest olukorrast annab kõige selgema ülevaate üks karikatuur, kes töötab riigieetikuna, jube putukas. Kloun.

 

Vähe sellest, moraalitus on ammuilma kujunenud elunormiks. Mis on viimasel ajal toimunud, miks eetika on üleüldse jutuks tulnud? Ei midagi erilist. Moraali valvekoer Luteri kirik on rutiinses kriisis, üks 30. kraadiga vabamüürlasest pastor, kes oma neljandat abielu õige usinasti rikkus, sattus üleöö ebasoosingusse. Homoabielu mahitamine kiriku liinis ei olnud amoraalne, heteroseksuaalne entusiasm aga küll. Ma ei näe siin ei loogikat ega moraali, kristlusest rääkimata.

Need olid alles õied, aga võtame meie va peaministri, kelle legaalne suguline vahekord ühe tundmatuks jääda sooviva ettevõtjaga on viinud maavillase putinismi seninägematu õitsenguni – peaminister investeerib sõja ajal sadu tuhandeid tiblasuunalisse pereärisse ja valetab nii piinlikult, et süda läheb pahaks. Valisid Kaja, said Putini ja sõja ja selle sõja kinnimaksmise peaministri väikeste valgete kätega. Täielik üllatus rahapesuliinilt.

Vastik lugu, eriti võigas on see, et peaminister ei astu tagasi, ei astu kohtu ette ja tema parteikaaslased, valijad, rahastajad, jõustruktuurid ja koalitsioon ei näe probleemi. Reiting tõuseb. Mitte midagi va Kaja kohtu alla andmiseks ei ole tehtud ja pole näha, et ta ka ka ebasoosingusse oleks langenud. Kaja käimasolev kohtuasi venib ja on maha täielikult vaikitud.

Moraali seisukohalt astub üles ajakirjandus. Tore küll, aga see kommunistlik ja müüdav ajakirjandus on ise nii amoraalne, et nutt tuleb peale. Teatav meeleparandus, arvatavasti stratkommi tellimustöö vormis, on alati teretulnud. Enne valimisi manas see sama meedia prigožinlikku luulu, nii et luu paistis. No ei ole usaldusväärne allikas, no ei ole head inimesed. Pada sõimab katlakütjat.

Aga see vene asi… Kus on meie lähiminevikus olnud mingit moraali ja vene teema kokkupuutepunkte? Vene kommunistide okupatsiooni ajal tehti võõrvõimuga koostööd, reetureid, nuhke ja kollaborante oli lademetes. Mõni töötab paragu presidentide heaks. Ma ei tea, et meil oleks venelaste sabarakud vangi pandud või ühiskond mingil muul viisil reeturitest ja vene kommunistide käsilastest puhastatud.

Kas vanade kommunistidega on kunagi käitutud nii nagu Mustoneniga? Otse vastupidi, kommunistid ja nende käsilased kaasati euroliidu ülesehitamisse ja tulemused on ootuspärased: järjekordne riigi reetmine, ülipüüdlik lääne ees lömitamine ja putinistlik homoseksualism. Kaja Kallas on putinistliku homoseksualimi musternäide.

Putinistliku homoseksualismi mehhanisme on kõige lihtsam mõista kirjanike tegevuse näitel. Rein Raud ja Berk Vaher on avaldanud seisukohta, mille kohaselt Kaja Kallas peab jätkama, sest muidu tulevad võimule konservatiivid. Homoseksualismi mahitamine on nii oluline, et kui Kaja ajab homoasja, siis võib ta ajada ka vene äri – ta on kõik patud lunastanud. Lollus ja amoraalsus, muud midagi.

Seltsimehed kirjanikud valetavad, sest konservatiivid ei saa enne võimule, kui Ameerikas on Trump taas presidendiks valitud. Me oleme vasallriik ja meie poliitika, moraal ja rohetotrus tulevad keskusest, lombi tagant, vahel läbi Brüsseli, vahel otse telefonist. Meie venemeelsuse traditsioon ja ameerika liitlane koostoimes annavad võika kokteili, mida tunneme täna homoputinismina.

Kaporatuuri riigipööre, amoraalne nagu väljaheide, tuli kohe, kui Trump kõrvaldati – mina näen siin ilmselget seost. Tagasi vene teema juurde, meil oli plaan Venemaaga viisavabadus sisse seda, ühte korterisse kirjutati sisse pool Tambovi oblastit ja räägiti koos ärapööranud Obamaga mingist demokratiseerunud Venemaast – seesama demokraatia tapab praegu Ukrainas inimesi ja ajab Kallasega transiidiäri.

Minu jaoks on kõik need, kes ei näe Venemaas põlisvaenlast, idioodid. Vaenlase ära tundmine ei ole moraali küsimus, see on ajaloo tundmise, ohvrite kannatuste mäletamise ja terve mõistuse küsimus. Obama ei tea midagi ja ei saa ka kõige lihtsamatest sibulaküsimustest sotti, pealegi on ta kommunist. Lääne kommunist on aga alati ka stalinist olnud, täpselt nagu eesti kirjanik smulist ja homoputinist. Selgituseks, homoputinist on isik, kes üheaegselt ja orjalikult lömitab nii lääne kui ida suunas, täiuslik pugeja.

Meie moraal on siiani lubanud võidelda röövellikes kõrbesõdades, aidata Kreekat, lasta toimetada vampiirlikul elektribörsil, mahitada pornograafiat, immigratsiooni ja pedofiilist fotograafi, loovutada riikliku iseseisvuse eurokraatidele, näljutada paljulapselisi peresid, kasutada stratkomi raskerelvastust oma rahva vastu, korraldada e-valimisi ning süstida suurele osale elanikonnast mingit jõledat solki, mille ohvreid siiani kokku loetakse. 20 miljonit surnut ja 2 miljardit haavatut on selle võika eksperimendi bodycount hetkel ja asi edeneb jõudsalt. (Vaata SIIT!)

Ja keegi räägib pärast kõike seda moraalsest kompassist. Kaasaegne liberalism on moraali puudumine, mitte moraal, sellest võiks ometi lõpuks aru saada. Ja liberaalne demokraatia, mida meil kõik edukad ja progressiivsed kaitsevad nagu hundid, on läbinisti amoraalne demokraatia varjutus. Kommunistlik ehk vasakliberaalsus välistab absoluutselt kõik hea ja inimliku – tõe, heaolu, demokraatia, sõnavabaduse, üldse igasuguse vabaduse ja muu hulgas ka moraali.

Kes võtab sõna moraali poolt, peab alustama võitlust kommunistliku võltsliberalimi vastu, sest nii kaua, kui meil liberalismi nime all globaalset kommunismi ehitatakse, ei ole moraal lihtsalt võimalik. Moraalsed inimesed ei kohitse lapsi, ei kauple röövvallutajaga, ei eelista konni ja siile oma rahvale ja ei kuulu salaühingutesse.

Nõukaaegse riigivarga ehk nuhi ja tänase ajakirjaniku või homoseksualisti jutt moraalist on sääse pirin mu kõrvus. Mida tead sina, põhulõug, moraalist? Moraal ei luba lapsi kohitseda ja venemaal pappi kokku ajada, olgu sõda või mitte, nii korralik inimene lihtsalt ei käitu. Istu, moraalne hinne kaks. Juriidiline hinne eluaegne.

Vali Sven Sildnik riigikokku, lihtsalt ei jõua enam neid odinetsisid ja sutropisid välja kannatada, tervise peale hakkab. Hing matab. Maha homoputinism! Vali paberil, vali elu!

(:)kivisildnik
Sanga talus 02.09.2023