( : ) kivisildnik: Valitsus valmistub vene vähemuse halastamatuks diskrimineerimiseks

Arvamus,
- Updated
©(:)kivisildniku Facebook
(:) kivisildnik

Meie palavalt armastatud ja omajagu armukadeduski tekitanud peaminister K. Kallas, Siimu tütar, nagu me kõik hästi teame, on teinud oma pika elu jooksul kaks kaalukat avaldust.

Esimene pandi toime 5. mail, kus valitsuse kõrgeauline matriarh andis maailma rahvastele teada, et kedagi ei tohi tõeseerumist keeldumise pärast diskrimineerida. Osundan: “Me ei tohi teha sellist olukorda, kus ühtedel inimestel on justkui rohkem õigusi kui teistel lihtsalt sellest tulenevalt, et nad on vaktsineeritud. Osad inimesed ei saa vaktsineerida ja me ei tohi sellist diskrimineerimist tekitada.” 

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Vastaval teemal tegi tema hiilgus K. Kallas ka teise täpselt sama kaaluka avalduse, millega kinnitas sõnaselgelt, et uue nakkusliku vanadussurma laine korral saavad vaktsineeritud isikud rohkem vabadusi.  Osundan: “Vaktsineerimist pole mõistlik jätta sügisesse, vaid juhuks, kui võivad tulla uued nakatumise lained, siis need, kes on vaktsineeritud, saavad rohkem vabadusi, kui need, kes pole vaktsineeritud,” ütles Kallas ERR-ile kaheksandal juulil.

Kahe kuu ja kahe päevaga on valitsus muutnud oma suhtumist inimõigustesse kardinaalselt, täpsustan – valitsus ütles inimõigustest lahti ning valmistub avalikult ja ilma vähimagi valehäbita diskrimineerima suuremat osa ühiskonnast. Hetkel, kui ma seda lugu kirjutan, on Eestis vaktsineeritud 580 434 inimest, neist on tõeseerumi süstimine lõpetatud 84%. Palju meil üldse inimesi elab?

Väidetavalt 1,35 miljonit. Teeme lihtsa arvutuse, lahutame elanike arvust süstitute arvu ja saame tulemuseks, et vaktsineerimata on meil 769 657, ümardatult 770 000. Vaktsiinieitajaid on hetkel 190 000 rohkem kui süstitud lihtsameelseid. Me oleme enamus, me oleme inimkonna ainus lootus ja meie vastu kavatsetakse inimsusevastast kuritööd. Meie õigused on rünnaku all, meie vabadust ja väärikust rüvetatakse.

Kusjuures probleem ei ole ainult selles, et rünnakut kavatsetakse eesti rahva vastu. Repressioonide raskus tabab kohalike venelaste enamust. Vabariigi rahvastik on jämedas joones 70% eestlasi ja 30% erinevad venekeelseid isikuid, venelasi on elanikkonnast 25,2%. Kusagilt kuuldud raadiosaate katkest on jäänud kõrva fakt, et sellest venekeelsest elanikkonnast on vaktsineeritud ainult 10%. Natuke rohkem või vähem ei ole oluline, venelastest on lõviosa vaktsineerimata.

Eelnevast järelduvalt pöördub K. Kallase plaan vaktsiinieitajaid karistada vene vähemuse vastu ja tabab valusalt 400 000 venekeelsest indiviidist 90%, sisuliselt on tegemist diskrimineerimisega rahvustunnuse alusel, sest venekeelne seltskond elab putinistlikus propagandaruumis ja kahtlast lääne mürki endale süstida ei lase.

Meil oli 770 000 vaktsineerimata inimest ja nendest on 360 000 erinevad venekeelsed ja 410 000 eestlased. Arvutus ei ole viimase koma kohani täpne aga suurusjärgud on õiged. Diskrimineerida kavatsetakse 90% venelasi ja 43% eestlasi. See ei ole õiglane, see on puhas russofoobia, põhjendatagu seda millega tahes.

See ei ole enam mingi tühine kohvimasina vargus või sõberseksualistide toetamine illegaalse kümne miljoniga. See on ühe rahvusgrupi vastu suunatud rünnak, mis põhineb nende kultuurilisel eripäral, antud juhul dekadentliku lääne jälestamisel ja umbusaldamisel. No ei lase inimesed endale degenerantide mürki, lutsiferiini ja abordijäänusid süstida, ja mis siis?

Mina ka ei lase. Muidu mitte sellepärast, et ma naudiksin putinistliku propagandamasina meelelahutustooteid ja valesid, ma ei kannata ka meie omi välja, solk on solk, mürk on mürk ja abordijäänused on abordijäänused – süstige neid endale ise. Tehke endaga hullumeelseid ja ohtlikke inimkatseid, ma ei ole vastu. Tehke endale ja oma lastele mida iganes, aga minu peate enne süstimist lapsendama.

Loodame siiski, et see ei ole kindel inimsusevastane ja genotsiidi järele haisev plaan, vaid poologarate eidekeste järjekordne lollus. Ehk puhub tuul kahe kuu pärast uued luulud kõrvade vahele või antakse soroslaste kontorist uued juhtnöörid. Minu ja sinu pärast ju keegi kuskil ei muretse, aga vaata see paha Putin on kange oma kaasmaalaste õigusi kaitsma. Rohelised mehikesed, särgid värgid, tema trikid on meile hästi teada.

Parim, mis sellest vene vähemuse tagakiusamiset tulla saab, on see, et kesikute partei kaotab oma viimased vene toetajad ja need kolivad ropu sõimu saatel konservatiivide leeri, see protsess on juba käivitunud ja siin ei oskagi muud teha kui multikultuuri entusiastidele aitäh öelda. Saite, mis tahtsite, närukaelad.

On väga tore, kui kohalikud venelased ja juhmide valitsus nugade peale lähevad, venelased saavad järjekordselt kiunuda nende diskrimineerimisest, mis antud juhul ongi õige. Hetkel veel ei diskrimineerita, aga plaanid on tehtud ja ka kõige kõrgemal tamponaalsel tasemel välja öeldud. On selline plaan, on. Fakt.

Kui Putin ise peale lendab või rohelised mehikesed kallale ässitab, on muidugi halb, aga parem õudne lõpp kui lõputu tampoonimälumine. Juba peavool kirjutab sellest, et nii halba valitsemist me ikka ka ära ei ole teeninud. Kui nii siis nii, mina pole seda valitsust valinud, süüdi on kaporatuuri vandenõu. Vali ikka, millise eide pukki upitad, enne mõtle, siis korralda riigipööre. Aga mõtlemine on juba ammu läbitud etapp.

Ja kui kaabakad nüüd keset kaunist suveaega ka uue loktauni käima tõmbavad, need samad töllid, kes piire kuidagi kinni ei saa panna ja nüüd mingite välismaa ohtlike vanadussurma tüvede pärast uluvad, sellistele ei oskagi tahata muud kui pronksiööbikute laulu ja lõbusat pagulaspõlve kusagil Malmös või Torontos.

Elagu Eesti vabariik!

( : ) kivisildnik
Pärnus
10.07.2021

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused