Konservatiivse Rahvaerakonna kristlaste ühendus: homoseksualismi ei pea aktsepteerima

Rubriik Arvamus On
- Updated

Ajal kui meie ühiskonnas on paljudel inimestel probleeme elementaarse hakkamasaamisega, toimub Tallinnas geifestival Baltic Pride. See ei vii meie ühiskonda mitte mingil moel edasi ega aita ka kaasa sallivuse tekkimisele. 

Homoseksuaalseid inimesi on eksisteerinud läbi ajaloo, kuid sellest hoolimata ei näe Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna Kristlaste Ühenduse liikmed, et see peaks olema midagi millega edvistada. Iga inimese seksuaalne sättumus on sügavalt tema enda isiklik asi ja tõelised mehed ega naised ei peaks eksponeerima seda, mis on toimumas nende magamistoas.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

See ei ole see asi, millega ronida avalikkuse ette, sest see ei muuda ühiskonda paremaks ega halvemaks. Pigem tekitab selline pealesunnitud oma seksuaaleelistuste pealesurumine avalikku vastuseisu ka nende inimeste seas, kes tegelikult pole kunagi omanud selles küsimuses seisukohta.

Homoseksuaalsed inimesed peaksid arvestama, et sellised üritused ei tee inimesi nende suhtes sõbralikumaks, vaid tegelikult häälestab juba aegsasti nende vastu. Läänes sai geikogukond rahulikult eksisteerida enne, kui hakkasid endale nõudma eriõigusi ja erikohtlemist.

Praeguseks on see viinud läänes selleni, et inimestelt nõutakse juba valitsuse tasandil, et homoseksualism on midagi, mida peab aktsepteerima. Ega ikka ei pea küll! See on inimese enda valik, mitte kohustus. Demokraatlik riik ei saa ka nõuda oma kodanikelt, et aktsepteeritaks asju, mis ei muuda riiki paremaks ega aktsepteeri perekonda kui riigi tugevaimat kooslust.

Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna kristlaste ühendus taunib ka seda, et välisministeerium ei suutnud säilitada objektiivsust. Samal ajal, kui Poolas kogunevad erinevate maade juhid ja Ameerika president Donald Trump  rõhutas seal oma kõnes, et meil võivad olla kõige suuremad majandused ja kõige hävituslikumad relvad, kuid kui meil ei ole tugevaid perekondi ja tugevaid väärtusi, ei jää me ellu.

Samal ajal promob Eesti välisministeerium vastuoksa pereväärtuste lõhkumist ja Tallinna paraadi isegi oma kodulehel. Kas see on see, mille üle peab üks riigiasutus olema uhke, on juba iseasi. Küsimus on, et kas tõesti on tegemist niivõrd suure ja riiklikult tähtsa üritusega, et kogu ametkond on rakendatud selle teenistusse.

Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna kristlaste ühendus

 

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused