Koroonaplahvatus, mis hüüdis tulles

Arvamus,
- Updated
©UU
Vaktsineerimine

5. oktoobril 2021, õpetajate päeval, korraldati Tallinna koolide ning lasteaedade õpetajatele tänuüritus Estonia teatris. Balletietendus ja muu rõõmus ajaviide. Üritus kestis tunde, lõppedes alles südaöö paiku. Järgiti kõiki ametlikke, usupõhiseid viirusohutuse reegleid.

Üritusele pääsesid ainult vaktsineeritud ja haiguse läbi põdenud õpetajad. Ülejäänud pidid esitama Confido negatiivse testitulemuse. Seetõttu kohapeal kedagi ei kontrollitud, vaktsineeritud inimesed on teatavasti puhtad ja ohutud.

Nädal hiljem hakati koroonasse haigestuma. Haigestusid õpetajad, nakatusid ja haigestusid nende pereliikmed ja õpilased. Põhiliselt nakatusid vaktsineeritud inimesed. Ja kandsid haigust järjest edasi, sest nemad on ohutud. Selgelt on näha nakatumise muster: umbes nädal peale üritust haigestusid pereliikmed, veel nädal edasi järgmine ring ja järjest edasi.

Tallinna koolides on nüüd põrgu lahti. Vaktsineeritud õpetajad on massiliselt haiged, teised peavad topelt- ja rohkem tööd tegema. Osad vaktsineeritud õpetajad ei julge enam tööle minna, kuna kardavad laste ja kolleegide käest nakkuse saada. Topetlvaktsineeritud inimesi on raskes seisus haiglasse viidud.

Kuna valeteadusel baseeruvaid reegleid jätkuvalt järgitakse, siis levib nakkus edasi nagu kulutuli.
Viirus ei hooli sellest, mida teadusnõukogu arvab või valitsus otsustab. Viirus nakatab kõiki, keda õnnestub.

Vaktsineerimata inimesed, keda kõige kurja juureks tembeldatakse, on sealjuures kõige vähem puudutatud. Läbipõdenud inimeste immuunsus toimib, seni viirusest puutumata inimesed põevad enamasti kergelt ja on peale seda kindlalt kaitstud. See on reaalsus, see on fakt, mida on antud juhul lihtne kontrollida.

Pealinna koroonaplahvatus on karjuvalt selge näide senise propagandapõhise koroonapoliitika läbikukkumisest. See ei takista, vaid õhutab viiruse levikut. Kui reaalse maailmaga arvestama ei hakata, siis läheb asi veel hullemaks. Valitsuse sõge ja rahva tervist kahjustav otsuste jada tuleb peatada!

Kohe algab koolivaheaeg ja kuuldavasti on kohalikud spaad  pilgeni täis broneeritud, samamoodi nagu
lõunamaade puhkusereisid. Mis te arvate, mis järgneb “ohutute” vaktsineeritute masskogunemistele?”

Karl Olaf Rääk, kolumnist

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused