Kriitika kriitika enese pärast naeruvääristab meediat

Arvamus, Repliik,
- Updated
©UU
Haigla.

Uskumatu, millise lolli järjekindlusega suudavad mõned ajakirjanikud viriseda ja toota negatiivsust lihtsalt asja iseenese pärast.

Kuigi spetsialistid meilt ja mujalt on kiitnud Eestit kriisis toimetulemise eest ja asetanud selle Euroopa tippude hulka, leidub nõndanimetatud eksperte, keda kohtab eeskätt vasakpoolsete ajakirjanike seas ja kus ilmse mõnuga kiidetakse iseenda ehk meedia tegevust selles kriisis stiilis, et tänu meediale ongi kriis taandumas – samas kritiseeritakse valitsejaid, et nad on võtnud endale eriolukorras liiga suured õigused.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Absurd, kuid mitte veel absurd kuubis. Kõige ilmekam näide totakusest on aga see, et kui seni kehutati valitsust kiiresti reegleid leevendama, siis nüüd, kui eriolukord lõpetatakse tulid Delfi erisaade välja pealkirjadega „Kas nüüd mängime Rootsit?“. Viimase küsimuse püstitas ei keegi muu, kui ultravasakpoolne Delfi žurnalist Krister Paris.

Kõige nõmedam on aga kuulata igasuguste selliste „spetsialistide“ tagantjärele targutust.

UU

3 commentsOn Kriitika kriitika enese pärast naeruvääristab meediat

 • Avatar

  Meediale tuleb füüsilise vägivalla ja valuvõtetega selgeks teha, et nemad ei otsusta ega määra siin maal midagi, nende ainus õigus on kirjeldada, valuvõtteid jätkata seni, kuni see lihtne tõde on kinnistunud nende ajudes.

 • Avatar

  Parandage mind või lisage juurde, kui midagi välja unustanud olen. Enamus piirangute aega elas meie rahvas täiesti normaalses vaimses atmosfääris, isegi vasakpoolse baaskonsensusega biomass pressis ilmutas mõningaid selge mõttetegevuse algmeid. Siis aga, ca 2 nädala eest otsekui oleks nii sotsidest- liberastidest poliitikutele, kui ka “peavoolu”meediale otsekui tärpentini peese kallatud: algas otsekui üheagse stardipaugu peale üleuldine ulgumine ja hammaste kiristamine, et, miks nii kaua piirangud, mks nii rasked piirangud, miks nii loll valitsus, miks nii lollid otsused? Jnejnejneje ja samamoodi. Nüüd aga alanud uus ulg: miks nii vara tühistatakse piirangud, miks just nii- aga mitte naasugused piirangud jnejnejne. Ütleksin, et hämmastav telepaatia asotside, liberaal-tolerastide, igatsugu rohe-pruunpesulaste ja nende õukonnameedia vahel, irw! Mis arvate, lugupeetud kaaskodanikud?
  PS. Minu arvates üks parimaid näiteid on ERR-i reporter Johannes Tralla retk svealaste manu Stockholmi. Viskan õhku teooria: sm Trilla saadeti rootside juurde hankimaks materjale sellest kui õige on Rootsis rakendatud viirusetõrje taktika ja kui õige on nende lootmine nn “karjaimmuunsuse tekitamise”- poliitika jms. Ja seda eesmärgiga hankida valitsuse, eriti EKRE, kompromiteerimiseks sobivat materjali, et meediasõjale hoogu juurde anda. Õnneks oli see peaintervjueeritav äärmiselt autoritaarne isiksus, kes oma ainutões kindel, kelle jaoks on tema arvamus ja vale arvamus! Tralla võetud intervjuust jääbki see peamiselt kõlama. Huvitav, min pole eestlas, aga ka siin elavaid normaalseid muulasi, iial karjaks pidanud! Miks see rootslane oma rahvast nii põlgab ehk on härraassots!?
  PPS Nojah, mingil määral ma teda mõistan, ehk ei söandanud saabunud basurmanide- negriilade masside kohta seda õiget terminit kasutada? 🙂 Kari too ju on…

 • Avatar

  Kas seda ei peagi meedia tegema – küsima ebamugavaid küsimusi, et tekiks diskussioon ja keegi ka annaks vastused. Kuigi mõni väljaanne on tõesti ainult kindla maailmavaate tallalakkuja, kes esitab ainult ühepoolseid ‘uudiseid’.

Lisa kommentaar:

Your email address will not be published.

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused