Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee
 

Kristina Kallase kukkuv poliitprojekt haistis globalistlike ja rahvusriikluse vastaste jõudude võimuvõimalust

-
03.06.2022
Rohkem selgitusi pole vajagi.
© UU

Poliitprojekt Eesti 200, mis tegutseb sümbioosis Reformierakonnaga ja kukkus viimases reitingutabelis 12,9 protsendile, ärgitab erakorralisi valimisi, lootes ilmselt hetkeseisu enda kasuks keerata, sest Kaja Kallase Ukraina sõjaga saavutatud populaarsus hakkab tõenäoliselt peagi uuesti langema. Globalistid ja rahvusriigi vaenlased valmistuvad riiki üle võtma, sest reformierakondlased, Eesti200 ja sotsid saaksid Riigikogus praeguse seisuga tõenäoliselt enamuse.

BNS kirjutab: Erakond Eesti 200 algatab allkirjade kogumise rahvaalgatuse, mis teeb riigikogule ettepaneku käivitada vastavalt Eesti Vabariigi põhiseaduse paragrahv 97 erakorraliste valimiste ellukutsumise protsess. Eesti 200 esimehe Kristina Kallase sõnul on Eesti poliitiline süsteem kinni jooksnud ning töövõimetuks on muutunud nii parlament kui ka valitsus.

Osaliselt on see õige, aga Eesti 200, milles on ambitsioonika Kristina Kallase kõrval rida selliseid oma erakonnas läbikukkunud poliitikuid, nagu isamaaliitlane Margus Tsahkna ja vikerkaareroheline-sotsipunane Züleyxa Izmailova, Eestit küll paremaks ei muuda.

Kristina Kallase enda väide, et eestlastele jäägu nende pastlad ja kannel, kõik muu kuulub internatsionalismile, on juba kurikuulus. Praeguses olukorras aga tasub teada, et MTÜ Pagulasabi juhina leidis Kristina Kallas, et pagulaste rahvusvahelise kaitse saanud inimestele võiks Euroopa piirid lahti teha ja lasta neil endil liikuda riikidesse, kus nad elada tahavad. Pole raske ette kujutada, mida tähendaks see Euroopale praeguses olukorras, kus lisaks ukraina sõjapõgenikele on hoogustunud ka massiränne läbi Balkani ja üle Vahemere.

Segastel aegadel pürivad võimule segased inimesed ja nende sinnalubamine teeb asjad ainult hullemaks. Kuna Kristina Kallas valiti värskelt käsipallurite presidendiks, siis võikski ta sellele keskenduda.