Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee
 

Kui Eesti ei tõsta ausse 1918. aastal loodud riigi aadet, siis meil tulevikku pole

-
20.12.2021
Eesti rahvusriigile ja eestlusele aastavahetuskõnedes lootust ei antud. Pilt on illustratiivne.
© UU

“Kui vaadata Eestit objektiivselt, siis Eesti on hukkuv riik, sest Eestis puudub täna absoluutselt riigiaade, see, mis oli selle riigi loojatel 1918 ja Vabadussõja võitjatel, neil, kes võitlesid Sinimägedes või pidasid vastu metsavendadena, see, mis oli veel viimati meist suurel enamikul 1988-91.

Uue riikliku moodustise EV tekkimisel tormasid seda äri ja isikliku kasu huvides ära kasutama sisulised šaakalid, ilma igasuguse aateta, eriti ilma 1918 loodud riigi aateta endised kommunistid. Vana karjäärikommunist Kallas ja samasugune Savisaar tegid selleks isiklikud parteid.

Riik ilma riigiaateta eksisteerida ja püsida ei saa. Põhjala riikidel on veel lootust, sest vanadel riikidel on riigiaade katkestamata, Eestis oli katkestus liiga pikk. See on nüüd tõestatud, Eestis on kõik peaaegu lõplikult maha müüdud, maa on rahvast tühjendatud ja rahad on kasseeritud. Võõrimmigratsioon võib territooriumi üle võtta, võimubande valmistub selleks.

Kas on veel võimalik midagi päästa?

On tekkinud uus, 1918. aastal loodud riigi, konservatiivse rahvusriigi aatega ausa ja otsese retoorikaga erakond EKRE. Võimul olev bande sai selle tekkest sellise šoki ja vihakrambid, et EKREt on tümitatud meeletus raevus koos õukonnameediaga.

EKRE kannab meie viimast lootust, aga me ei tea, kas on veel võimalik midagi päästa, kas EKRE saab veel midagi muuta? Kas on võimalik riigiaade elustada laiemalt rahva hulgas, tuua see tagasi aukohale ja riigivõimu juurde ning jääda vaba 1918 loodud rahvusriigina püsima?”

Ülla Vähk