Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Kui jaburaks saab veel minna — Reinsalu arvates on EKRE populaarsuse aluseks toetajate suvine kodusistumine

-
02.08.2018
Urmas Reinsalu arvamused väljuvad juba igasuguse mõistlikkuse piiridest.
© Liis Treimann/Postimees

Kui EKRE saab reitingutabelites hea koha, vallanduvad kohe idiootsused, leidmaks mingitki põhjust, mis seletaks juhtunut väljaspool reaalsust — et mitte ainult tunnistada fakti, et rahvas lihtsalt toetab EKRE seisukohti.

Erakonna Isamaa juhatuse liige, justiitsminister Urmas Reinsalu põhjendas Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna (EKRE) populaarsuse tõusu asjaoluga, et EKRE toetajad püsivad kodus ning olid seetõttu küsitlejatele kättesaadavad.

Reinsalu sõnul püsivad EKRE toetajad palavate suveilmade ajal rohkem kodus, neil ei ole aega minna randa, reisida, tegeleda põllumajandusega ja nii edasi. “Suvel tuleb ennast korralikult välja puhata, mitte jaurata poliitikast. Erakonna Isamaa toetus tõuseb, kui inimesed puhkuselt tagasi tulevad,” ütles Reinsalu, kes ise siiski jauramiseks aega leiab. Justkui see toetus poleks pikki aegu olnud  valimiskünnise ohtlikus läheduses!

Selliste arvamusavalduste peale jääb Uutel Uudistel vaid nentida, et IRL-I ei saagi mujale enam suunduda, kui ainult sügavikku — igasugune ratsionaalne mõtlemine on sellest erakonnast juba ammu lahkunud!