Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Kui palju ettevõtteid on Kaja Kallase valitsuse ja Eesti Energia poliitika tõttu uksed sulgenud, võib vaid ette kujutada

23.12.2022
Eesti Energia
© UU

Kui palju ettevõtteid veel peab pankrotti minema, et eesti rahvas tänavale tuleks ning valitsusele ja selle käsilastele (Eesti Energiale) päitsed pähe tõmbaks?

1,2 miljardit eurot kasumit 9 kuuga Eesti Energia kukrusse ei jäta muljet, et Putin oleks meie elektrienergia 30-kordses hinnatõusus süüdi, kui Eesti Energia on kogu aeg tootnud ja toodab ka praegu elektrit mitte vene gaasist, vaid kohalikust põlevkivist ja samal ajal supleb kosmilistes kasumites, mille tõus on lausa logaritmiline ja pöördvõrdeline eesti rahva vaesumisega.

Ma ei teagi, kas ma ei ole piisavalt kaua AK-d vahtinud ning Delfiktsiooni ja Kompostimeest sisse imenud, et mind ajusurm veel ei kimbuta, aga no teist seletust ei oska ma siin näha. Vanarahva tarkus ütleb, et “küll häda õpetab”, aga mul on küll tunne, et Eesti süvariigi stratkom on teinud sedavõrd puhta töö, et inimeste rumalus on lõplikult ületanud veripunase joone, millest tagasiteed enam pole ja kust ka surm enam midagi ei võta.

Muideks, allolevad näited on vaid need juhtumid, mis on ületanud uudistekünnise. Kui palju on neid ettevõtteid tegelikult, mis on Eesti Energia jultunud röövpoliitika tõttu uksed sulgenud, seda võib vaid ette kujutada.”

Andrei Puzakov,

sotsiaalmeediapostitus