Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee
 

Kui riigi peas kohe muutust ei toimu, siis oleme surnud rahvas

-
13.03.2022
Stenbocki maja
© UU

Eestis sündis aastas viimati vaid 12 000 last, kaasaarvatud muulased. Kui nüüd on lisandunud juba 6000 või rohkem ukraina last ja aina enam igapäevaselt lisandub, toimub juba kodukeeltes oluline nihe eesti keele kahjuks.

Ja kes toovad praegu, käivad lausa Poola piiri äärest hankimas ukrainlasi?

Kas Narva ja Lasnamäe venelased? Ei, ikka eestlased ise! Eesti Pagulasabi jt. See on peast mädaneva riigi tegevus, kus puudub valitsus, mis kasvõi vähimalgi määral riigi strateegilise ja taktikalise juhtimisega tegeleks. Toimimisvõimelisi ministreid Eestis täna EI OLE ja nn peaminister lehvib õndsalt Euroopas ringi, jutlustades läänemaailma muganduvat allaandmist ja tühist retoorikat sinna juurde.

Nii et kui just praegu sünnib EESTI KUI RIIGI JA RAHVA LÕPP, siis oleme alasti olukorras: “Kes tegi??? ISE tegi!”

Täpselt pihtas, põhjas. Kui riik peast mädaneb, on nii väikesel rahval nagu eestlased, lõpp lähedal. Suurtel rahvastel on tagala suurte rahvahulkade näol, kes püsivad, kannatavad ja jõuavad positiivse pöörde ära oodata, olemas. MEIL ENAM TAGALAT EI OLE. Isegi mitte selles mõttes, et meil oleks olemas maarahvas nagu kõigil varasematel sajanditel.

Tähendab, kõigil eelnevatel aegadel, mis võimud pealinnas ka ei vaheldunud, oli maarahvas tagalana olemas, maal sündisid ja kasvatati üles ikka uued põlvkonnad. SEDA ENAM EI TOIMU, lihtsalt ei toimu. Maa on võimu poolt teadlikult rahvast tühjendatud.

Kui KOHE riigi peas muutust ei toimu, siis oleme surnud rahvas.

Ja kui me rahvana KOHE reaalolukorrast aru ei saa ja saada ei tahagi, siis oleme JUBA TÄNA SURNUD RAHVAS.

Kohese valitsusvahetuse vajaduse teemal oli ka tänane ’Räägime asjast’ saade.

Jõudu ja lootust

Ülla Vähk