Kus olid vihakõned enne “euroopalike väärtuste” Eestisse ilmumist?

Arvamus,
Vihakõne “euroopalike väärtuste” vastu.

“Minu arust ei tohiks riigikogu liikmed oma salajaste seksuaalunistuste ja pahede seadustamisega tegeleda! See peaks olema seadusega keelatud!

Ma pean siin silmas kogu seda vasakbrigaadi, kes ennastsalgavalt võitlevad selle nimel, et ükskõik kuidas saada homodele pärjatud staatus ja abiellumise õigus. Tundub, et kõigil neil, kes seda sõgedust ellu suruda püüavad, on endal üks räpane koll kapis peidus.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Meil on seal üks ühe kõrvaga pekine orav, kes igal võimalusel Rootsit eeskujuks seab ja väsimatult seletab, kui palju ikka Eesti on ajast maha jäänud.

Rootsi peaks siis olema oma vihakõne seaduse ja homolembusega mingi positiivne eeskuju või?

Kõrvalt vaadates on seal kohalikele tõmmatud suukorv nii räigelt pähe, et mitte keegi ei julge iitsatada, kui uuseurooplased laamendavad või suvasoolised oma karnevale korraldavad.

Nõretavasse aatelisusesse rüütatud plaan on muidugi enda meelest pulkadeni läbi mõeldud.

Äkitselt on (ei tea kust) tekkinud suur hulk inimesi, kes on hakanud “viha õhutama”… ja naljakal kombel on need soerdid just nüüd välja ilmunud kui on plaan lasta riiki kirju seltskond sisse ja takkatippu veel homoseksualistidele ka (eri-)õigused kätte mängida.

Kus ennem vihakõne oli? Miks ei õhutanud keegi ennem mingit vaenu?

Nüüd aga, kui meie “parketikõlbulik” poliiteliit tahab Eesti elu Euroopa standarditega samale tasemele viia (ja need standardid on kas tõmmu nahaga või vikerkaarevärvilised) on kohe hirmsasti vaja halvasti ütlejaid vangitorni saatma hakata.

Vot see on alles demokraatia! Pole vaja siin kohalikel pärismaalastel muliseda, kui “Tõelise Põhjamaa” ehitus käib!

Ma ei tea…minu jaoks on see plaan liiga läbipaistev ja alatu ka.

Vihakõne seaduse võiks võtta vastu ainult tingimusel, et see kehtib siia uuseestlasteks tulnute kohta ja keelab neil siin elavaid inimesi solvata.

Ma arvan, et kui saab valmis see, mida praegu ehitada püütakse….ei meeldi see enam mitte kellelegi.”

Lauri Jürgenson

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused