Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Lääne “uusväärtusi” kinnistavad marksistlikud rünnakrühmlased

04.10.2023
Need pole protesteerijad, vaid ideoloogilised rünnakrühmlased.
© Scanpix

Inimesed imestavad sageli, kuidas Läänes võetakse üle ilmselgeid lauslollusi, teadmata, et uusmarksismist nakatunud liberaalses läänemaailmas on selleks juba loodud võimsad struktuurid (Eestis on selliseks kujunemas LGBT Eesti, Inimõiguste keskus, Kalašnikovi-SALK jne).

Läänes tegutsevad päris võimsad rünnakrühmad, marufeministidest kuni Antifani. Üheks näiteks on aeg, mil USA Ülemkohtu kandidaadiks esitati Brett Kavanaugh, kelle määramine oleks seal loonud konservatiivide enamuse. Et seda ära hoida, algatati Kavanaugh` vastu süüdistused seksuaalses ahistamises, mis olevat toimunud keskkooli ajal. Mees sai õiguse uurimises ning sai ka kohtunikuks, kuid tema-vastane kampaania oli jälk.

Suured kambad radikaalfeministidest noori naisi saatsid Kavanaugh`d igal pool, kus ta käis, kõigis uurimis- ja kohtupaikades, ning tegid seal igasugu tsirkust – kord nutsid hüsteeriliselt üksteise kaelas, kord tormasid fuuriatena avalikkuse ette ilmunud Kavanaugh`le kallale, sõimates teda ja kriisates. “Protestijad” olid 24 tundi päevas väljas kohtunikukandidaadi maja juures, rünnates moraalselt ka tema pereliikmeid, eesmärgiga murda mees vaimselt. Kavanaugh`tunnistas hiljem, et see oli tema perele väga raske aeg.

Moraalne murdmine on ka Eesti kaporatuuri arsenalis, nimelt ülipikkade menetlustähtaegade kaudu, kus juba juurdlus on karistus, kohtuotsus aga väga sageli õigeksmõistev.

Survegrupid on muutunud sedavõrd võimsaks, et neil on jõudu murda lisaks poliitikutele ka ettevõtjad. Kliimavõitlejad mõjutavad oma ekstremistlike aktsioonidega ettevõtlust väga tugevalt, sest nende tegevus võib mõnegi ettevõtluse ruineerida. Suurbritannias ja Saksamaal sulgevad nad tänavaid ja sildu, kleebivad ennast asfaldi külge, korraldavad laialdasid mürgleid majandusfoorumite juures jne.

“Saksamaal on rohepööraste hulk juba selline, et ettevõtjad lausa kardavad neid. Suuremad ettevõtjad üritavad rohepööraste juhtfiguure ära osta, pannes neid istuma oma ettevõtte nõukogu palgale, et nad jätaks selle konkreetse ettevõtte rahule ja ei ründaks ettevõtet. Selleni jõuavavad asjad, kui seda kliimahulluse propagandat ei ohjeldata. Lõpuks võib olla juba hilja. Revolutsioon hakkab sööma oma lapsi,” täpsustab poliitikakommentaator Taivo Sepp.

Maailmas on praegu teada sellised ekstremistlikud grupeeringud nagu Just Stop Oil, Extinction Rebellion, Last Generation ja paljud muud. Ilmselgelt tegutsevad nad marksistlike võitluste raames – Greenpeace’i üks asutajatest Patrick Moore on kirjeldanud, kuidas selle organisatsiooni võtsid vaalapäästjatelt üle tänavatel laamendajad.

Väga tugev survegrupp on homoagenda levitajad (LGBT), kelle poliitikast kaob üha enam geide kui tagakiusatute kuvand, mis asendub agressiivse survega, kus ei häbeneta enam loosungeid “Tahame rüvetada traditsioonilise abielu”. Eestis liikus juba umbes 15 aastat tagasi ringkiri, milles nõuti ajalehtedelt seisukohavõttu homode osas, ähvardades “mustadesse nimekirjadesse” kandmisega isegi juhul, kui kirjale ei vastata.

Tuntum on lugu, kus Swedbank nõudis paari geisäutsu peale Aadu Luukase fondilt kodanikuautasuks mõeldud raha tagasi, sest selle oleks pidanud saama SAPTK. Õnneks kompenseeris Bigbank homopanga tagasiküsitud raha. Homoagenda on võimeline korraldama laastavaid blokaade mistahes ettevõtlusele, kui tollel on “liiga” heterokeskne maailmavaade.

Ameerika ühendriikidest käis preeriatulekahjuna üle marksistliku liikumise BLM korraldatud rassismivastane kampaania, mis oli üdini lõhestav, kurjategija märtriks kuulutamisele keskendunult õigussüsteemi hävitav ja pikkadeks aastateks rassiviha tugevdav. Paljude poliitikavaatlejate arvates oli George Floydi juhtumist hoolimata Ameerikas mustade positsioon ühiskonna heaolus märkimisväärselt paranenud, Trumpi kukutamiseks esile kutsutud rassirahutused aga hävitasid saavutatu täielikult.

Kahjuks on uusmarksism suutnud Läänes üle võtta suure osa muidu mõistlikke ja vajalikke liikumisi, nagu näiteks loomakaitsjad. See ei tähenda sugugi, et mõnda sellist grupeeringut juhiks nagaaniga komissar, vaid nad on võitlusvahendiks valinud “kohe ja praegu”-lammutava stiili, kus õilsa idee nimel ollakse valmis kohe ja tagajärgedele mõtlemata hävitama kõike, mis nende arvates on vale, ja seda ka siis, kui see mõjutab tuhandete inimeste igapäevaelu. See puudutab mitmeid loomakasvatusharusid.

Uued Uudised