Läks nii, nagu kardeti: maarahva saade Maahommik muutus multikultipropaganda lavaks

Arvamus,
- Updated
©Uued Uudised
Eesti põllumehed maarahvasaateid enam ei huvita, nüüd on rõhk võõrastel. Pilt on illustratiivne.

Maainimesed kurdavad, et Maaleht ja Maahommik ei kajasta enam meie eesti maarahva muresid, vaid on muutunud ideoloogiapesaks ja nii see ongi läinud. ERR hakkab tõenäoliselt maavaatajaid kaotama.

“Vaadates esimest Maahommikut tuli vaatamine lõpetada. Kas tõesti ERRi rahakott on lõputu, mujal pole enam oma multikultit promoda kui maarahva saates? Mingid hindudest eesti põllumehed. Järgmine on loodetavalt Keenia, Nigeeria teemadel?” kirjutab Jaan Tamme.

ERR ise kirjutab nii: “Taas on laupäevahommikuti hea põhjus ärgata koos ETV-ga, sest ekraanile jõuab värske „Maahommik” uue hooajaga! Kohtume uue saatejuhi Kerli Delloga. Lisaks viime vaatajad Rasinale, kus vanas mõisahoones toimetab Eesti-India pere. Kunstnikud Mariliin ja Udeya küpsetavad india toite ning jagavad mõtteid kahest kultuurist põimitud elu erinevate tahkude kohta.”

Nii et eesti maarahvas, teile pole enam kohta ei rahvusringhäälingus ega varsti ka Eestis.

Uued Uudised

Loe ka Maaleht ja Maahommik kipuvad muutuma ideoloogiate ja lillelaste mängumaaks

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused