Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee
 

Lasnamäe taustal immigrantide lõimimisest rääkiv poliitik on valetaja, kurjategija ja eesti rahva reetur

-
27.05.2018
Saksamaale võõraid kutsunud Merkelit nimetatakse juba ka rahvusvahelises plaanis Saksa rahva vastaseks kurjategijaks.
© AFP Photo/Scanpix

Eestis on mõistusega inimesele ilmselgelt ära nähtav, kuidas pagulaskriisi puhkemisest saati on aetud avalikult riigivastast ja eestlusevaenulikku poliitikat.

Sellest hetkest peale, kui Euroopa Liit hakkas kvoodipagulasi liikmesriikidele ähvardustega peale suruma, on Eestis räägitud sellest, kuidas neid ühiskonda lõimima hakatakse, selle jaoks on eraldatud tohutud summad, tehtud arvukalt projekte, kuigi on juba ette teada, et sellest midagi välja ei tule.

Isegi globalismi ja multikultuurse hääletoruna töötav peavoolumeedia ei suuda enam varjata fakti, et Lääne-Euroopa on immigratsiooniga hädas, võõrad ei integreeru, vaid tekkinud on paralleelühiskonnad. Aga olgu, ehk meie Lääne-kummardajad ei usu, et liberalism sellega hakkama ei saa, aga meil on ju algusest peale oma kogemus näha – ja selleks on Ida-Virumaa, Lasnamäe ning umbkeelne ja venemeelne seltskond, kes paugutab aastavahetusel Moskva aja järgi ja koguneb 9. mail Aljoša-sabatile.

Inimesed, kes Eestis võimul olles on kõike seda kindlasti märganud, kuid on ikkagi alustanud neegrite ja araablaste sissevedu, on sõna otseses mõttes kurjategijad ja riigireetjad. Kui venelaste lõimimisest midagi välja ei tulnud, Kopli ja Lasnamäe teatud osad on eestlasele no-go-tsoonid, “Stromkal” põlisrahvas eriti käia ei armasta ning Lasnamäe vanamemmed kurdavad, et mõned sealsed eestlannadest müüjad ei oska vene keelt, siis jutud sellest, et venelastest mõttelaadilt ja kommetelt kümme korda võõramad neegrid ja moslemid integreerumisega hakkama saavad, on kas ülim naiivsus või ilmselge kuritegu eesti rahva vastu. Võõraid võetakse jätkuvalt vastu, kuigi teatakse, et nad jäävadki võõrasteks.

Pühapäevases saates “Räägime asjast” ütles Martin Helme Tallinna ühistranspordis toimunud neegrikonflikti kohta: “Me oleme hoiatanud, et võõraste sissevedu toob endaga kaasa argitasandil kultuurikonflikte, kusjuures marksistid tahavad, et eestlased vabandaksid ja käiksid seinaääri pidi. Tegelikult tulnuks see neeger kohe lennuki peale panna ja välja saata, teisi ei tuleks üldse sisse lasta ja need, kes tulevadki, peavad kohe meie reeglid endale selgeks tegema ja neist kinni pidama!”

Eestis polegi vaja ksenofoobiat ja rassismi, konfliktid tekivad olmetasandilt, sest Kolmandast maailmast tulijad ei tea suures osas meie ühiskonna toimimisest suurt midagi, neil on teistsugune temperament, mõttelaad ja kombestik, nad on usklikumad ja seetõttu paika pandud reeglistikuga, mida vabameelne Lääne ühiskond kuidagi murda ei suuda. Nad lihtsalt on teistsugused ja isegi kui eestlased suudavad nende erisustest mööda vaadata, tekitavad nad sellega leppides vaid endale stressi, mis lõpeb varem või hiljem halvasti. Konfliktid on võõraste sissetoomisesse sõna otseses mõttes juba sisse programmeeritud, sest eestlase ja neegri vahel on lahutavaid asju kohe kindlasti mitmeid kordi rohkem kui ühendavaid.

Sallivusliku ühiskonna juures on kõige vastikum see, et süü konfliktide eest nuheldakse kaela põlisrahvale, sest too ei olevat külalislahke. Täielikult eiratakse seda, et ka külaline peaks olema viisakas ja lähtuma pererahva tavadest. Globalistid ja multikultuurlased paraku sellega ei arvesta ega tahagi, nende eesmärgiks on eestlased rahvusena maatasa teha, panna nad iseennast häbenema ja tõsta võõrad priviligeeritute seisusesse, et nii rahvastik välja vahetada. Aga iga kurjategija saab kord karistada – ja need pseudolõimijad on kõige ehtsamad kuritegelikud kaabakad, kes ei arvesta reaalsusega, vaid tegutsevad ideoloogia kohaselt.