Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Liberaalne Lääs kuhjas enne kriise enda peale kohale hunniku migrandisüsi

-
10.09.2022
Need lõbusad poisid Berliini korterisse, kus südatalvel on “meeldivalt jahe”?
© Scanpix

ÜRO teatas äsja, et inimkond on arengus viis aastat tagasi paiskunud, eelolevat talve ennustatakse kogu Euroopas väga raskena, Hollandi põllumehed jätkavad proteste maaelu laastava rohepöörde vastu, Suurbritannias ähvardab üks algatus energiamaksetest keeldumisega – kriis on põhjalik, aga üks oht ootab veel nurga taga.

Euroopa Liit on kontinendi Kolmanda maailma migrante täis lasknud (jutt ei käi ukrainlastest) ja üha uued tulevad üle Vahemere peale, suur hulk juba siin elavatest migrantidest töö ei käi ja elatub sotsiaaltoetustest, mida Lääne-Euroopa neile heldelt jaganud on – aga ega neid rändlejaid üldine kriis puudutamata jätta. Lisaks aga on vasakliberaalid poputamisega kasvatanud migrantidest pretensioonikad ja vastutustundeta inimesed, kes oma tahtmist saamata radikaliseeruvad, ja siis on jamad majas.

“Inimesed on kaotanud teineteise suhtes usalduse,” rääkis ÜRO Arenguprogrammi (UNDP) juht Adam Steiner ÜRO hirmuraportit kommenteerides. “Rääkimata institutsioonidest. Naabritest on saanud paiguti meie suurimad vaenlased, seda kas otseses mõttes kogukonnas või ülemaailmselt riigiti. See on meid halvanud.”

Usaldamatus on igal pool sees, aga “omad” saavad veel mõistuse piires rääkida, võõrastega aga, kel omad arusaamad, mentaliteet ja uskumused, võib kiiresti “nugade peale” minna.

Kui kevadel algas Ukraina sõda ja sealsed sõjapõgenikud Euroopasse tormasid, kirjutasid Rootsi ajalehed sellest, kuidas sealsed Aafrika ja Araabia migrandid olid kurjad, sest ukrainlastel lubati ühistranspordis tasuta sõita, neil aga mitte. Lääne-Euroopas on suured moslemikogukonnad, kes elavad sootuks teises maailmas ja on teistsuguse mentaliteediga – näis, kuidas liberaalsetel valitsustel õnnestub neile maha müüa tõdemust, et kriisi ajal tuleb kõike koomale tõmmata, ka nende toetusi, ja soe tuba muutub luksuseks. Saksamaal on ju päris hullud soovitused nii sooja vee, pesemise kui toatemperatuuri osas, millest saavad keelud-käsud.

Kivisildnik kirjutab: “Minul isiklikult on kõige rohkem kahju afroeurooplastest, kes peavad nüüd külmetama ja nende õigustatud sooja vee ootus on samahästi kui peldikus. Lugesin just uudist, et Šveitsis hakatakse neid lurjuseid vangi panema, kes kütavad toa soojemaks kui lubatud +19 kraadi. Ja teine uudis oli, et Saksamaal tulevad järgmisest kuust tänavatele sõjaväe terrorismivastased üksused, et ohjeldada rahulolematut pööblit.”

Ilmselt saab varsti kuulda “soojusrassismist”, kus tõmmud ja mustad süüdistavad valgeid soojuse- ja elektrikolonialismis. Võib-olla nende toetusrahasid ei vähendatagi, aga liberaalidel läheb nii raskeks, sest ka rohepööre nudib rahasid kõvasti maha, ilmselt tuleb ka uus koroonahüsteeria, ja kui see kõik ainult “valge ülemvõimu” kanda jääb, siis tulevad nemad tänavatele ja Kivisildniku mainitud “terrorismivastastel üksustel” tuleb endil pageda.

Belgia peaministri Alexander De Croo sõnul võivad järgmised viis kuni kümme talve tulla keerulised Euroopat ähvardava energiakriisi tõttu. Euroopa majapidamiste energiaarved on tõusnud ja võivad veelgi tõusta, vahendas Delfi Ärileht eelmisel nädalal. Kriis tuleb seega pikk ja vastuolud kuhjuvad ruttu plahvatuseks.

Punatanki-jumaldajatel eesotsas Jana Toomiga ei õnnestunud uut pronksiööd korraldada, aga kui talvel Narva ja Ida-Virumaa külma sisse mattuvad, siis võivad seal tänavale tulla ka need, kel Punaarmeest “poohui” on, aga puhvaikast väheks jääb. Eestlane nii lihtsalt tänavatele ei lähe nagu migrandid, aga kui läheb, siis (K)kallas ka mureneb.

Hiljuti kirjutas meedia sellest, kuidas ukrainlased olid nördinud siinsetest kõrgetest üürihindadest. Mis saab siis, kui nad ka elektri- ja soojaarved lisaks saavad?

Uued Uudised