Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Liberaalne Lääs nutab Afganistani naiste ja tüdrukute pärast krokodillipisaraid

-
18.08.2021
Vaba maailma poolt reedetud.
© Scanpix

USA kiire lahkumine Afganistanist viis selle riigi taas keskajast tulnute kontrolli alla ja nüüd nutavad needsamad variserid, kes Talibani kaudselt võimule aitasid, kibedaid krokodillipisaraid.

Euroopa Liit, USA ja veel 18 riiki tegid kolmapäeval ühisavalduse, milles väljendatakse suurt muret Afganistani naiste ja tüdrukute pärast. Pange tähele, ka oma väed eemaldanud Bideni-USA.

Kas liitlasvägede väljaviimine tõesti kellelegi neist hoiatussignaale ei andnud, et see võib tähendada Talibani naasmist? Ohust rääkisid Lääne analüütikud, olemas on ajalooline kogemus 1996. aastast, mil Taliban esimest korda võimule tõusis – ja nüüd on kogu Lääs hüsteerias, kui pühasõdalased lasevad juba burkata naisi maha.

Lääne vasakliberaalne ühiskond on olnud nii hõivatud sallivuse, armastamise, vabaduste laiendamise ja vihakõneseaduste väljatöötamisega, et ei näe silmaklappide tagant, kuidas pühasõdalaste rinne tulistades neist möödub.

Läänel on aeg naasta oma sisemisest väärtustühjusest, pseudoprobleemidega tegelemisest ja hullumeelsuste juurutamisest reaalsesse maailma, kus kliima nimel ei suretata majandusi välja, kus migrante aidatakse nende kodumaal ja tegelikud väärtused ei tähenda ei neomarksismi ega islamiäärmuslust.

Kui kurb see ka poleks, käsi ei taha tõusta, et sellistele ühisavaldustele alla kirjutada ja keel ei paindu seda heaks kiitmast – seltskond varisere teeb tühje sõnu siis, kui naised ja tüdrukud juba kannatavad. Karta on, et keegi neist pole kunagi afgaanlannadest hoolinud, see on vaid poliitiline ja ideoloogiline mäng.