Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Liberaalne maailm tahab hävitada kõik identiteedid peale ideoloogiliste

-
02.02.2021
Vasakliberaalse maailmavaate juurutaja Euroopas Guy Verhofstadt. (Foto: Scanpix)

Liberaalses Läänes üritatakse inimestelt võtta kõik need asjad, mis seovad teda mingi kogukonnaga ja jätta alles ainult ideoloogilised momendid.

Nii üritatakse inimestelt võtta rahvus (nagu president Kaljulaid, Kaja Kallas ja Siim Kiisler Eestis eestluse lahjendamisega) ja sellega ka hävitada rahvusriik.

Abielu laiendamisega (ehk selle naeruvääristamisega) võetakse igasugune seotus mehe ja naise vahel – kui kõik võivad kõigiga suhtes olla, on senine traditsiooniline abielu hukule määratud.

Laste ideoloogilise ja seksuaalse kasvatusega varasest lapsepõlvest ning riigi mõju suurendamisega lüüakse mõrad perekondadesse ja põlvkondade vahele.

Kümnete seksuaalsete ja sooliste variantidega hävitatakse inimeste mehelik ja naiselik kuuluvus.

Ateismi levikuga hävitatakse religioon, Läänes kahjuks kristlus, ja võetakse usuline ühtsus. Globalismi arendamisega lõhutakse omariiklus ja koondatakse inimesed ülemaailmsetesse liitudesse.

Lõpuks peavad kõigist saama maailmakodanikud, keda ühendab ainult Maal elamine, kõik muud identiteedid muutuvad ülearusteks, vabadused on nii suured, et ei pea olema keegi.

Paraku jääb alles üks identiteet ja see on ideoloogiline. Praeguses Läänes on selleks neomarksismist nakatunud liberalism, mida peavad kõik kummardama. Liberaalid valisid vaenlased konservatiivid ja liitlaseks vasakpoolsuse ning sellega on viimased nad pantvangi võtnud.

Paraku ei paista sellest ülemaailmselt asja saavat. Jaapan, Hiina, India ja moslemimailm ei lähe sellise identiteetide hävitamisega kaasa, ennast hävitab ainult Lääs. Selline juurtetu ühendus, mida liberaalne läänemaailm loob, saab teiste poolt hävitatud.

Veel on aega uppuvalt laevalt lahkuda. Või see laev korda seada ja säilitada Lääne identiteedid – rahvused ja rahvusriigid, traditsioonilise pere, mehe ja naise suhte ning eluandva heteroseksuaalsuse ülimuslikkuse.