Liberaalsed ja vasakpoolsed poliitikud viivad endiselt ellu NLKP otsuseid

Rubriik Arvamus On
- Updated
©UU
Eesti “avatud” poliitikud jätkavad etteantud kurssi.

Inimestel pidavat olema haugi mälu, kes ühe landi haakumisest pääsenuna haarab kohe järgmise – sama on ka nende poliitikutega, kes Nõukogude ajast tulnuna nüüd “avatust” propageerivad.

Enamik praegusest poliitilisest ja majanduslikust eliidist on sündinud Nõukogude ajal – nooremad olid sotsialismi viimaste hingetõmmete ajal küll pigem lapse- ja noorukieas, kuid suurem osa poliitkutest on olnud kättpidi nõukogude võimus sees: Siim Kallas, Andrus Ansip, Rait Maruste, Marju Lauristin, Jürgen Ligi ja paljud teised.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Just need poliitikud, ettevõtjad ja ühiskonnategelased peaksid mäletama NLKP ametlikku polittikat, kus rahvusvabariikidesse rajati liidutehased ja nende juurde toodi sadu tuhandeid venekeelseid võõrtöötajaid. Nii venestati Eesti, Läti, Ukraina, Kasahstan, Kõrgõstan ja teisedki liiduvabariigid. Massimigratsiooniga toodi Eestile taagaks 300 000 venelast, keda tegelikult vajaks tänane Venemaa, kes on kaotamas Hiinale Siberit ja kaug-Ida, kuhu toimub samuti hiinlaste sisseränne.

Tolle poliitika tagajärgi näeb tänase Eestis igal sammul: meil on tegemist eestluse hoidmisega Ida-Virumaal, Tallinnas domineerib vene keel, eestlaste osatähtsus riigis väheneb. Poliitikud võiks nagu mõistuse pähe võtta, aga ei ühti – Reformi- ja keskerakonna valitsus hoogustab sisserännet ning ettevõtjad nõuavad üha rohkem odavat tööjõudu Kolmandatest riikidest. Eesti kodakondsust antakse lahkelt isegi Vene kriminaalidele ja eesti kool muudetakse “ühtsuskooliks”.

Kui võtta jutuks neegrid, hindud, süürlased, pakistanlased ja muud moslemid, keda siia sisse lastakse, siis saaks ehk liberaalidest arugi – eksootiline tõuparandus Eestile ja lisaks täidetakse Brüsseli käske valge mehe vastu võitlemisel, aga endisest Nõukogude Liidust venekeelse rahvamassi siiatoomine on ju täpselt see, mida tahtis NLKP Keskkomitee ja mille vastu eestlased võitlesid Laulva revolutsiooni ajal.

Haugi mäluga reformarid ja keskid ei adu seda (või pigem teavad ja teevad teadlikult), et nad teevad praegu just seda, mille vastu võitlesime ja tänavu 30 aastat tagasi ka võidu saavutasime – et lõpetada Eesti venestamine ja “tovarištšite” sissevedu. Ometigi see jätkub ja nüüd juba eestlaste endi kätega. Kuidas ka ei vaataks, NKLP püstitatud ülesannete täitmine käib seltsimeeste Kallaste, Ansipite, Lauristinide, Marustete ja paljude teiste eks-NLKP-laste juhtimisel edasi.

Eestist poliitiline ja majanduslik eliit ei hooli, kui silme ees on eurorahad ja odav sovjetist ori. Eestlased lahkuvad, venelased ja ukrainlased tulevad, Tallinn ja Harjumaa kõlavad vene keelest, ehitusplatsidel ja maasikapõldudel on endine Nõukogude Liit – see on uus ENSV, kelle emaks on Nõukogude ja isaks Euroopa Liit.

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused