Lõunaeestlane arvab: sotsid petsid isegi homosid

Arvamus,
©UU
Sotsid on Eesti geilembelisem erakond.

Eesti ühiskonnas suureneb homoviha ja näpuga näidatakse EKRE peale, et nemad olevat selles süüdi.

Tegelikkuses on suurenenud homoviha taga sotsid, kes oma rumaluse ja saamatusega petsid isegi homosid, kirjutab portaal Lõunaeestlane.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Võib küsida, et kuidas nii? Et sotsid on võidelnud kõige rohkem homode õiguste eest, tallates selle nimel aastate jooksul jalge alla lapsed, vanurid ja erivajadusega inimesed. Mitu head aastat tegeldi Tallinnas Toompeal ainult homoteemaga, ja seda just sotside eestvõttel. Eesmärk oli tagada homodele kõik õigused. Kuuldavasti tulid juhised ja raha selleks Euroopa sotsidelt.

Euroopa homoteema põhiküsimus pole mitte abiellumise lubamine, nagu Eestis on ekslikult mulje jäänud. Põhiküsimus on tagada homodele lapsendamise õigus. Homopaarid teatavasti ise loomulikul teel lapsi ei saa, seetõttu on lapsendamine nende jaoks äärmiselt oluline. Lapsendamise puhul tuuakse põhjenduseks, et samasoolistel paaridel peavad olema heteropaaridega võrdsed õigused laste saamisel.

Mitmetes Euroopa riikides on olnud homode lapsendamisõigusele suur vastuseis ja argumendiks on toodud, et seda mujal pole. Seetõttu taheti Eestis homode lapsendamisõigus läbi suruda, et seda tuua eeskujuks teistele riikidele. Eesti puhul loodeti sellele, et rahvas on rumal, kergesti mõjutatav ja äraostetav.

Ent paljudele üllatuseks ei läinud eesti rahvas seekord liimile. Homoseadus suruti Riigikogus küll vastupidiselt rahva tahtele läbi – ja sedagi patuga pooleks, sest koalitsioonileppes polnud sellest sõnagi. Ent kuna rahvas tundis end petetuna ja oli viha täis, siis ei julgenud poliitikud enam rakendusakte vastu võtta.

Tulemus oli see, et sotside eestvõttel oli seadus vastu võetud, rahvas vihale aetud, aga homod rakendusaktide puudumise tõttu mingeid õigusi ei saanud. Rahva viha sotside vastu väljendubki suurenenud toetusena EKRE-le, kes on seisnud homoabieludele algusest peale vastu. Erinevalt sotsidest pole EKRE kedagi petnud.

Mis on aga kõige hullem – rahvast jõuga üle sõitmine on ajanud rahva vihale ja viha on suunatud just homode vastu. Pole ka ime, sest lastest ja vanuritest sõideti aastaid üle, selleks et tegeleda homoteemaga. Homost on saanud sõimusõna, sellega hirmutatakse lapsi.

Lapsendusõigusest võivad samasoolised Eestis veel pikaks ajaks suu puhtaks pühkida. Rahva vihast võib ka aru saada – kuni Eestis nälgivad kümned tuhanded lapsed, on mõne tuhande samasoolise õiguste eelisarendamist väga raske põhjendada, tulgu selleks raha ja juhised kellelt iganes.

Eestist on saanud üks homovaenulikumaid riike maailmas ja süüdi selles pole mitte EKRE, vaid sotsid.

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused