Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Malle Pärn: Eestis on alanud laste kohustuslik ja ebanormaalne seksualiseerimine

-
03.10.2018
Malle Pärn pidas Tartu meeleavaldusel avameelse ja silmiavava kõne.
© UU

Ebanormaalsuse õitseng toob üha rohkem inimesi tänavatele selle vastu meelt avaldama.

1. oktoobril toimusid Tallinnas ja Tartus meeleavaldused homopropaganda vastu koolides. Tartu Haridusministeeriumi hoone ees peetud miitingul võttis sõna ka näitleja, teoloog ja poliitik Malle Pärn, kelle emotsionaalse ja asjaliku kõne Uued Uudised ka edastavad.

„Aegadest aegadesse on inimkond kuulanud ja uskunud Tarku, ja püüdnud tabada Tõde nii enda olemuse kui ka teda ümbritseva maailma kohta.

Nüüd oleme siis lõpuks jõudnud ajastusse, kus inimkonda sunnitakse kuulama lolle ja uskuma nende väljamõeldud Valesid. Juba tunnistatakse avalikult, et elame tõejärgsel ajastul, kus tõde ei ole enam inimese elu aluseks. Täiendaksin: see on ühtlasi ka tarkusejärgne ajastu, sest tarkus on alati tegelnud Tõega, valedega tegeleb ikka lollus. Tark näeb valesid läbi ega usu neid, vaid rumal võtab need meelsasti vastu, kui nad talle isiklikke mõnusid lubavad.

Aga alati leidub inimeste hulgas põikpäid, kes ei taha vastu võtta kõike, mis neile kandikul pakutakse, nad nuusutavad, maitsevad, ja kui ikka ei meeldi, siis viskavad kõrvale. Ja otsivad ise selle asemele midagi sellist, mis tundub neile omane ja hea.

Sellepärast on lollusel vaja võtta tarvitusele äärmuslikud abinõud: võim, vägivald, sunnimeetodid, hiiliv ajupesu, lõputu demagoogia, apelleerimine kõige madalamatele instinktidele. Ja mis on inimeses kõige haavatavam: loomulikult seksuaalsus, mida me ei suuda täielikult mõista ega valitseda. Meie mõistusel ei ole selles erilist osa, välja arvatud see, et arukas inimene hoiab selle oma mõistuse kontrolli all.

Inimene sünnib kas poisiks või tüdrukuks. Poiss kasvab meheks ja tüdruk kasvab naiseks. Alati. Sugusid on kaks, kõik muud variandid on rumal ja edev väljamõeldis. Seksuaalsus on binaarne, suguelu on võimalik vaid kahe erineva sugupoole vahel, ja sellest sünnivad järglased, kahe erinevast soost inimese ühised järglased. See on imeline. Miks tahetakse see ime ära lagastada, kuulutades normaalseks sugueluks igasugused erutusmängud, millest ei sünni kunagi järglasi?

Kui ma panen mulda porgandi seemne, siis kasvab sellest porgand, mitte kaalikas. Ma võin anda porgandi seemnele käsu: kasva kaalikaks, sest mina annan sulle vabaduse valida, kelleks sa tahad kasvada. Aga ta kasvab ikka porgandiks. Narr võib selle porgandi ju kaalikaks nimetada, aga ta on porgand ja jääb porgandiks, ja annab meie kehale neid aineid, mida sisaldab porgand, mitte neid, mida sisaldab kaalikas.

Me kõik teame, et koondnimetuse LGBT all tegutsevad aktivistid EI ESINDA homoseksuaalsete kalduvustega inimesi, vaid ainult iseennast. Neid võib inimeste hulgas olla ehk 0,2 protsenti. Aga lärm, mis sellest liikumisest on maailmas valla pääsenud, häirib juba peaaegu kõiki. Sealhulgas ka enamikku homoseksuaale, muide, kes sugugi ei taha, et nende eraelu labasel moel aina kistakse avalikkuse ette.

Intiimelu on kahe inimese vaheline saladus. Avalikkuse ette kistud intiimelu on pornograafia, ja kultuurses riigis on see jäledus keelatud.

Kõige haavatavam osa inimkonnast on lapsed. Ja nende kallale on hoogsalt läinud see aktivistide kari. Me peame oma lapsed päästma sellest saatanlikust plaanist. Poiss on poiss ja tüdruk on tüdruk, perekond on ema ja isa ja nende lapsed. Kõik muud perekonnad on katkised perekonnad, ja lastele ei ole vaja õpetada, et katkine asi on tegelikult terve. Ei ole. Lastele tuleb õpetada, kuidas katkist asja saab uuesti terveks teha.

Ilma ideaalideta ühiskond on surnud ühiskond. Tundub, et paljude inimeste aju on surnud, ja neisse on sisestatud mingi veider programm, justnagu arvutisse. Isegi kiipi ei ole vaja, inimesed võtavad omaks mingi veidra narratiivi ja elavad selles, pigistades silmad kinni tegelikkuse ees.

Meil räägitakse palju vabadusest ja vabadustest. Kõige olulisem vabadus on lapse vabadus kasvada oma kodumaal oma ema ja isa kaitse all normaalseks, terveks, õnnelikuks, harmooniliseks, targaks, ausaks, vabaks ja julgeks kodanikuks. Ilma vägivaldse ideoloogilise ajupesuta. Lastele ei tohi valetada!

Piirata tuleb aga nende vabadusi, kes seda takistada püüavad.

Lisan siia tsitaadi saksa kirjaniku ja sotsioloogi Gabriele Kuby kirjutisest “Genderismist, uuest ideoloogiast” (Objektiiv):

“Me seisame silmitsi globaalse antropoloogilise revolutsiooniga (nii ütles paavst Benedictus XVI), mis ründab inimeksistentsi juuri. Selle revolutsiooni eesmärgiks on loomuliku perekonna lõhkumine, ja mis kõige hullem: laste seksualiseerimine kohustusliku ebanormaalse seksuaalkasvatuse kaudu.

Meil tuleb ennast ja oma lapsi selles kultuurituse revolutsioonis kaitsta. Enne seksuaalkasvatust tuleb lastele õpetada moraali ja moraalse puhtuse hindamatut väärtuslikkust, mis ainsana aitab neil kasvada õnnelikeks ja terveteks inimesteks.““