Malle Pärn: inimesed tahavad normaalset elu tagasi! Nii lihtne see ongi

Arvamus,
- Updated
©Scanpix
Me ei saa hingata ega naeratada. Pilt on illustratiivne.

Rahvuskonservatiivist poliitik, teoloog ja näitleja Malle Pärn pidas 3. veebruaril Toompea meeleavaldusel kõne Eesti valuteemade kohta.

„Nii tore on näha nii palju ilma maskita inimesi! Ma näen teie rõõmsaid näoilmeid, ma tunnen tuttavad inimesed ära! Uskumatu, näete, kui vähe on vaja, et elust rõõmu tunda! Kui hea on olla inimene inimeste hulgas!

Jah, me oleme jälle siin. Mitte kunagi ei ole olnud ni palju meeleavaldusi nagu viimastel aastatel. Eriti sel päris viimasel.

Mis ometi lahti on? Miks nii paljudele inimestele ei meeldi see, mida liberaalid teevad? Need, kes on kangesti sallivad ja avatud ja hoolivad ja solidaarsed ja liberaalsed ja kärarikkalt kuulutavad, et kõik on sama palju inimesed ja erinevus rikastab?

Me kõik teame vastust sellele küsimusele: sest nende tegevus on nende loosungitele täpselt vastupidine! Nende tõde on vale ja nende hoolivus on vihkamine. Kui nad ütlevad, et nad kaitsevad meid, siis võite kindlad olla, et neil on plaanis meid hävitada!

Kõigil meeleavaldustel on üks alus: inimesed tahavad normaalset elu! Nii lihtne see ongi. Normaalset elu!

Juba aastaid tagasi ütlesin, et maailm on nagu hullumaja, kus võimu on haaranud hullud, kes on arstid luku taha pannud. Meil on vaja arstid lukustatud palatitest välja päästa, et me saaksime oma elu pea pealt tagasi jalgadele tagasi pöörata.

Meile räägitakse aina, et igasugu halvad asjad “on tulnud, et jääda”, et see on “uus normaalsus” ja me peame sellega harjuma ja õppima sellega elama.

Need halvad asjad nagu elaksid omaette elu, ISE tulevad, kellegi tahtest sõltumata? Kas maskid ja testid ja vaksikupassid on ise tulnud, keegi pole süüdi, valitsus ei vastuta?

Kas me peame harjuma sellega, et käime siseruumides ringi, lapp näo ees, nagu suukorvistatud ahvid? Et me ei saa üksteise kõnest aru, sest isegi parim diktsioon jääb kinni suu ees inetult võbisevasse marlimähkmesse! Peame harjuma sellega, et me ei näe enam üksteise naeratusi?

Mina tahan näha naeratusi!

Peame harjuma sellega, et meid aetakse süstla otsa, kuni me sellesse mürgisse sureme?

Ebanormaalsus ei ole normaalsus, ei uus ega vana! Meid tahetakse sundida harjuma ebanormaalsusega! Mina ei taha harjuda ebanormaalsusega! Kas teie tahate? Ei taha!

Vaktsiinifanaatikud ütlevad: uskuge teadust. Aga missugust teadust? Kas sellist, mis tahab meie lapsed oma eksperimentidele ohvriks tuua? Ka koonduslaagrites tehti sellist “teadust”!

Nõukogudeaegsetes kõrgkoolides oli aine nimega teaduslik kommunism. Ma ei saanudki teada, mis teadus see oli, sest meil oli nii tark õppejõud, kes lubas meil riigieksamil spikerdada. Au talle!

Mina usun teadust, mille tagant ei paista ahnete miljardäride kõrvad, või kui soovite, sarved! Isegi inimeste kannatuste arvel tahavad nad vaid oma rikkusi suurendada!

Mina usun ausat teadust! Ja aus teadus ütleb, et massiline vaktsineerimine pandeemia ajal tekitab uusi viiruse tüvesid, – mis ju ongi juba juhtunud! Mitmes meil praegu käsil on? Ja kui palju neid veel tuleb?

Aus teadus ütleb, et meil on olemas tõhusad ravimid, – mis on meil keelatud, selleks, et me laseksime endasse süstida eksperimentaalset ogavalku, mis võib meid tappa või sandistada!

Samuti ütleb aus teadus, et lapsi ei tohi koroona vastu vaktsineerida!

Valus on vaadata, kuidas inimestele valetatakse, kuidas neid püütakse valelike meelituste ja räige demagoogiaga sundida tegema mingi väikese ahne agressiivse ja moraalitu grupi tahtmist. Valus on vaadata, et nii paljud sellele vägivallale alluvad.

Me kanname mõttetuid maske, mis meid kõiki võrdselt inetuks teevad ja meid alandavad, mis ometi viiruse levikut ei piira ega takista – numbrid ju näitavad seda – maskid on politsei vägivallani kohustuslikud, aga inimesed aina nakatuvad – tuhanded! Rohkem kui kunagi varem!

Me ju teame, et see mask on kuulekuse mask. Koroonamask on orja märk! Vaktsiinipass on orja isikutunnistus!

Jah, meil on nüüd lootus, et see testi-maski-vaksikupassi hullus lõpeb – aga ma pole kuulnud, et nad ka ogavalgusüsti pealepressimisest loobuksid! Maailmast tuleb järjest infot selle eksperimendi kahjulikkuse kohta, aga meie teerull muudkui veereb. Sadu tuhandeid on raisatud lapsikutele reklaamidele: Pane õlg alla! Kolmega on kindlam!

Ebanormaalsus ei ole normaalsus! Ja meie ei taha harjuda ebanormaalsusega!

Elagu terve mõistus – ja vaba Eesti!“

Malle Pärn

 

Malle Pärn

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused