Malle Pärn: Kui lause ”valged elud loevad” on rassistlik, siis on ju rassistlik ka vastupidine: “mustad elud loevad”!

Arvamus,
- Updated
©AP/David Goldman
Kelle vastu see must naine tulelõõsas võitleb?

“Kas tänapäeva liberaalid on kirjaoskamatud ja mõtlemisvõimetud? Nende kirjaoskus ja mõtlemine koosneb nagu mingitest mudelitest, mingitest siltidest ja loosungitest, – mis on sellest süsteemist väljaspool, see jääb neile mõistmata ja märkamata. Ka oma vastasleeri kirjutistest ja kõnedest haaravad nad mingi ühe loosungi ja ehitavad sellest monstrumi, mille vastu lähevad kirglikult sõtta. Kogu muu sisu, teksti tegelik mõte jääb neile suletuks.

“Ka valged elud loevad.” ütles Martin Helme, mõeldes sellega just seda, mida liberid aina sõnades kuulutavad, et me KÕIK oleme võrdselt olulised. “Samapaljuinimeste” kampaania on meelest läinud, kui võrdsuse loosung tuleb konservatiivi suust?

Raadio saatejuht peaks olema haritud inimene, ei maksa sinna tööle võtta inimesi, kes eesti keelt ei oska! Meil aga hõiskab saatejuht, et “Helme on jälle valgete ülemvõimu kuulutanud”??

Kes ütleb: “KA valged elud loevad”, see kuulutab, et nii mustad kui valged kui rohelised elud loevad! Võrdselt! Kaitsta tuleb seda, keda rõhutakse, keda materdatakse, ja valged elud on praegu maailmas need, keda mustad elud karistamatult materdavad.

Kui inimesest sõidetakse tankiga üle, siis on tal õigus hõigata: “KA minu elu loeb!” – ja ärgu ükski raadio saatejuht toppigu OMA imelikke luulusid sellele lausele  “illustratsiooniks”! Et “näe, kuulutas ennast maailmavalitsejaks?” Et “tema on kõige tähtsam ja tahab kõik teised ära hävitada?”

Aga teate, konservatiivide ründajate vihakõnedest tuleb alati välja ka TÕDE, on ju öeldud, et Jumal võib ka kividest prohveteid teha.

KUI lause ”valged elud loevad” on rassistlik, siis on ju rassistlik ka vastupidine: “mustad elud loevad”! Ka see ei ole siis võrdsuse loosung, vaid on otsene üleskutse teiste rasside vihkamisele ja hävitamisele, üleskutse mustade märatsejate ülemvõimule kõigi teiste üle.

Juba pekstakse ja isegi tapetakse ju selle loosungi all valgeid, kes ei taha märatsejate poriseid saapaid suudelda.

Kui nad võrdsust ja õiglust tahaksid, siis taluksid nad ka teistsuguseid loosungeid. Nad EI TAHA võrdsust, nad tahavad ülemvõimu, nad tahavad musta vägivalda.

Rumal inimene ei oska oma rumalust, oma tegelikke mõtteid tühikõne taha varjata, sellepärast lobiseb ta ikka kogemata välja oma tegelikud eesmärgid ja põhimõtted ja plaanid ja eesmärgid. Osake vaid neid läbi näha!

Vaat nii tuleb tõde valguse kätte, ise nad aina paljastavad oma valelikkust. Absoluutselt igas artiklis, kus konservatiive sarjatakse, räägivad need sarjajad ju ENDAST. Lugege neid selle pilguga, ja te veendute selles.

BLM on seega ilmselgelt võimuvõitlus, mitte mingi ülekohtu heastamine või inimeste võrdseks kuulutamine. See on vihane sõda, mitte rahu, see on üleskutse sõjale, mitte üleskutse rahule.

Ja ikka tuletatakse meil meelde seda OK käemärki, millesse liberid kangekaelselt topivad oma väljamõeldud varjatud “tähenduse”, ehkki neile on sada korda seletatud, mida see MEIE jaoks tähendab. See ei lähe neile korda. Nad lihtsalt ei võta vastu mitte mingit informatsiooni väljastpoolt oma püha narratiivi, plastmassist mudelit, milles nad elavad.”

Malle Pärn, kolumnist

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused