Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Markus Järvi: nädalavahetuse laulmisega ei ületatud ühtegi lõhet ega lahendatud ühtegi probleemi, halastamatu tegelikkus on täna tagasi

-
03.07.2023
Markus Järvi
© UU

Portaali Objektiiv peatoimetaja Markus Järvi kirjutab sotsiaalmeedias sellest, et ülev ja ilus laulu- ja tantsupidu ei muutnud vasakpoolsete poolt valitsetavas Eestis mitte midagi, ja kui see ülev tunne annab juba täna maad hallille reaalsusele, näeme Eesti allakäiku veelgi reljeefsemalt.

“Pean tunnistama, et niipalju kui ma mäletan, on mul olnud väga raske, oleme ausad, võimatu aru saada laulupeoga kaasnevast poolreligioossest tundepuhangust, mis väljendub lugematutes intervjuudes, avaldustes, kõnedes ja kommentaarides: me oleme üks, ühiskonna lõhed saavad kinni lapitud, eesti rahvas on jälle tõestanud oma elujõudu, maa on jälle pühaks lauldud.

Meie sündimus on 1,4 last fertiilses eas naise kohta, meil tapetakse 3-4000 last aastas emaüsas, vähimatki vaimset parandamise tendentsi pole senini märgata, valitsus hävitab süstemaatiliselt kõike, mida on eesti rahva säilimiseks vaja, meil lokkab omakasu ja vilistamine maa ja rahva tulevikule, peaasi, et saaks lõigata lühikese perspektiivi profiiti. Maakoole pannakse valitsuse otsesel mahitusel armutult kinni. Valitsus teeb parasjagu ettevalmistusi, et meie kultuuri alusväärtusi kaitsvaid kodanikke võiks kriminaalkaristuste ähvardusel vaikima sundida. Alles hiljuti täideti WHO ja globalistide käsku ning kuulutati süstimata inimesed teise klassi kodanikeks, kellele põhiseaduslikud vabadused ja õigused ei kehti.

Millal see rahvas saab ometi aru, et nad ei LAULA end mitte kuhugi, et LAUL kui selline ei lahenda mitte ühtegi nende probleemi, ükskõik kui võimsa emotsionaalse laengu võib sellest hetkeliselt saada?

1,4 sündimusnäitaja parandamiseks aitab terve perekonnakultuuri edendamine ja laste tegemine, mitte laul. Valitsuse rahvast hävitava poliitika vastu tuleb süsteemselt üles tõusta, mitte laulu kaudu endale paariks tunniks ülevat tunnet tekitada. Totaalses moraalses kriisis aitab pöördumine, mitte mõnus emotsioon.

Homme on uus päev ja kõik on jälle tapselt samamoodi nagu paar päeva tagasi. Kõik see, mis oli, ootab ees muutumatul kujul oma halastamatus tegelikkuses.

Mitte ühtegi lõhet pole ületatud, mitte ühtegi probleemi lahendatud.

Nii. Nüüd võite mind ausa laulurahva hulgast kollektiivselt ekskommunitseerida. Aga keegi peab selle elementaarse asja ometi välja ütlema.”