Mart Helme: Nice’is hukkunud kaasmaalased on enesetapjaliku immigratsioonipoliitika tagajärg

Arvamus,
- Updated

Konservatiivne Rahvaerakond tunneb kaasa Nice’i terrorirünnakus hukkunud Eesti kodanike lähedastele ning juhib tähelepanu, et kui Eesti valitsus jätkab Euroopa senisele immigratsioonipoliitikale takkakiitmist, siis on ta järgmistes terroriaktides kaasvastutav.

„Islamiterroristi võigas veretöö Prantsusmaal, kus hukkusid meie kaasmaalased, peaks Eesti valitsusele olema viimane äratuskell, et Euroopa vastutustundetu immigratsioonipoliitika tagajärjed mõjutavad otseselt ka Eesti inimesi,“ ütles Konservatiivse Rahvaerakonna esimees Mart Helme. „Seekord ei hukkunud meie kaasmaalased oma kodus. Aga järgmised terroriaktid võivad toimuda juba meie koduõuel ning see veri langeks juba meie valitsusliikmete kätele.“

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Helme sõnul näitavad Eesti peaministri ja välisministri reaktsioonid Nice’is juhtunule, et nii nagu mitmed Lääne-Euroopa poliitikud, võitleb ka meie valitsus terrorismiga suletud silmadega – järjekindlalt vaikitakse maha ilmselged seosed islamiäärmusluse, immigratsiooni ja terrorismi vahel.

„Peaminister Rõivas pani taaskord peale multikultilaste kulunud plaadi, et me peame kaitsma vabadust ja väärtusi, olema hoolivad ja lugupidavad. Andke andeks, aga millised on need väärtused, mille kaitsmist ta silmas peab? Kas vabadust sõita surnuks üle 80 inimese inimese, allahu akbar huulil? Kelle suhtes me peame olema hoolivad ja lugupidavad? Kas tulevaste terroristide suhtes?“ kommenteeris Helme.

„Peaminister viitas meie kaasmaalastest hukkunutele kui karmile paratamatusele. Ta eksib. Islamiterrorismi ohvrid ei ole paratamatus. Meie kaasmaalased kaotasid elu Euroopa pikaajalise enesetapjaliku immigratsioonipoliitika tagajärjel. Sellise poliitika tagajärjeks on ka eilne intsident Saksamaal Würzburgi linnas, kus kirve ja noaga relvastatud afgaanist pagulane haavas rongis nelja inimest.“

Helme osutab, et kui me tahame vältida terroriaktide jõudmist Eestisse, siis tuleb lõpetada Euroopa lahtiste uste poliitikale takkakiitmine ning võtta eeskuju Ungarilt, Poolalt ja teistelt Ida-Euroopa riikidelt, kes on võtnud immigrantide suhtes selgelt mittelubava hoiaku. „Ka Ameerika Ühendriigid on islamiküsimuses ärkamas. Nimekas konservatiiv Newt Gingrich tegi mõne päeva eest üleskutse saata riigist välja kõik šariaadiseaduseid järgivad moslemid. Islam ja lääne kultuuritraditsioon ei ole ühitatavad,“ ütles Helme.

UU

 

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused