Martin Helme: Aastaid oma MTÜ-sid nuumanud vasakpoolsed on marus, sest meie andsime raha elujaatajatele

Rubriik Arvamus On
- Updated
Martin Helme

Oodatult on vasakpoolsed täiesti pöördes sellest, et riigieelarvest plaanitakse toetada elujaatavat ning peretoetavat tegevust.

Anda raha organisatsioonile, kes teeb hädavajalikku selgitustööd laste elude kaitseks ning nii isa kui ema vastutuse õhutamiseks, on ju hirmus küll, eks.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Teemat üritatakse esitada kuidagi korruptiivses võtmes ja inimesi laimata, omistades neile seisukohti või taotlusi, mida need pole küll kunagi esitanud, kuid mida on lihtne ja mugav rünnata. Arutatakse pikalt laialt, mida ikka ette võtta selliste ettepanekute ära hoidmiseks, mida me pole kunagi teinud. Propaganda ABC.

Huvitaval kombel ei ole vasakliberaalid näinud mingit probleemi selles, et aastaid on maksumaksja raha saanud erinevad MTÜ-d, kelle agenda on tegelikult ohtlik, lõhestav, ühiskonda lõhkuv, surmakultuuri propageeriv. Raha on saanud samas ministeeriumis töötavad või varem töötanud inimesed omaenda ühingutele, aga siin korruptsiooni ei nähta.

Meedia asus suisa tegema minust pahalast ja õigustama seaduserikkumist, mis tuvastas hasartmängumaksu vale kasutamise, ikka sel lihtsal arusaamal, et “õige” asja nimel on sigadused lubatud.

Ma ei ole katuserahade suur fänn. Olen korduvalt teinud ettepanekuid selline rahajagamine ära jätta. Kui seda aga tehakse, siis tuleb küll igal inimesel mõista, et taoline riigikogus raha suunamine on palju läbipaistvam ja demokraatlikum, kui kuskilt ministeeriumi rea pealt rasvaste rahade kantimine omaenda ideoloogiliste sümpaatiatega ühingutele. Suurtes kogustes. Aastast aastasse.

Elu Marsi toetuse ettepanek on EKRE fraktsiooni ettepanek. Väga hea ja ilus asi. Meil on täielik õigus toetada eelarve kaudu tegemisi ja ettevõtmisi, mis on kooskõlas meie maailmavaate, väärtuste ja valijate ootustega.

Kui vasakpoolsed ja vikerkaarevärvilised saavad seda teha, miks ei võiks üks konservatiivne erakond seda teha? Vastust muidugi teame. Eks ikka sellepärast, et vasakpoolsed lähtuvad oma kuldreeglist: meile on kõik lubatud, teistele mitte midagi.

Mulle pakub muidugi suurt rahuldust see raevuspasmides väänlemine, mida näen vasakpoolsete hulgas, kui nad on sunnitud mokaotsast mekkima sama rohtu, mida nad aastaid teistele on kogu aeg suurtes kogustes kõrist alla surunud. Kuidas meeldib?

Martin Helme 
EKRE esimees

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused