Martin Helme: immigratsioon tõmbab vabadusele ja demokraatiale vee peale

Rubriik Arvamus On
©UU
Martin Helme.

EKRE aseesimees ja Riigikogu fraktsiooni esimees Martin Helme nendib rändeleppe taustal, et Euroopa riigipead lasevad politseil oma rahvast peksta, kuid migrantidele luuakse igakülgsed võimalused hõlpelu nautida.

“Prantsuse võimud ajasid jõuga laiali kümned tuhanded prantslased, kes protesteerisid kütuseaktsiisi tõusu ja üldisemalt Macroni poliitika vastu. Samas ei liigutata lillegi, kui mõned sajad või mõned tuhanded moslemid laamendavad ja rüüstavad. Nende segamine oleks ju rassism, n’est-ce pas?

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Lõppude lõpuks on ju rassism ka see, kui sa ei taha maksta kõrgemaid makse, et pidada üleval noori täisjõus musti mehi. Loomulikult tuleb sellise suhtumisega inimesi lasta politseil peksta!

Näeme Euroopas kordumas selget mustrit, et oma rahvast võib veekahurite, nuiade ja gaasiga laiali peksta, immigrant on aga kaitsealune liik. Kas keegi usub, et meie praeguse poliitilise eliidi käitumine oleks erinev?

Macron tunnistab, et ühiskond on “moraalses kriisis”. Ei, mitte ühiskond ei ole, vaid selle poliitiline koorekiht. Macron ütleb, et “mõistab viha”, kuid “ma ei taha seda kuulda demagoogilisel viisil”. Seega: võite kritiseerida, aga mitte nii, nagu mulle ei meeldi, teatab Jupiter.

Mis on tema lahendus? Lihtne! “Väljakutse, mis meil on, on leiutada uus keel.”

Oh, mis te nüüd, leiutada ei ole vaja midagi. George Orwell juba leiutas selle teie eest ära. Selle nimi oli uuskeel. Ja selle “uue” keele loosungiteks olid “vabadus on orjus, sõda on rahu, teadmatus on jõud!” Lihtsalt selle uuskeele keeleõppe teostamine nõuab samuti võtteid, mis Euroopas vahepeal on ära unustatud, aga mis pole ka midagi uut: tragunid holoppidele peale!

Au revoir, liberte, egalite, fraternite! Immigratsioon tõmbas vabadusele, demokraatiale ja solidaarsusele vee peale. Ehk nagu ütles üks revolutsioonieelne valitseja Prantsusmaal veidi enam kui 200 aasta eest: après moi le déluge! Senise poliitilise korra jaoks ongi veeuputus käes.”

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused