Martin Helme: me ei ole Tarandist kopika eestki huvitatud

Arvamus,
Martin Helme
©UU

EKRE Riigikogu fraktsiooni esimees Martin Helme postitas sotsiaalmeedias oma arvamuse Indrek Tarandist, mille peale võib ainult aplodeerida.

“Loen juba mitmendat korda ja eri allikatest, kuidas Indrek Tarand olla kõigile parteidele üliihaldatud kuldkala ja unistuste saak. Et kõik parteid käivad tema ust kaapimas.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Eks see ole tema enda poolt käivitatud meediakampaania endale mingi maandumise leidmiseks. Tegelik olukord on kuldkalast ikka väga kaugel. Jah, ta tegi 2009. aastal imet ja suutis 2014. aastal seda 40 protsendi ulatuses korrata, mis aitas tal nibin-nabin säilitada mugava ja hea palgaga töökoha. Aga aeg on teine ja tänasel päeval ei tee isegi Tarand enam tarandit. Tegelikult on tal vesi ahjus ja ta käib ennast ise kõigile pakkumas. Ainult ega keegi väga ei taha.

Jah, ta võttis ühendust ka ühe meie erakonna juhatuse liikmega ja kompis pinda, et kas me oleks valmis teda toetama eurovoliniku kohale, kui ta tuleb meie nimekirja. Kui õigesti aru sain, käis jutt eelkõige eurovalimiste nimekirjast. Ei ole. Me ei ole Tarandist kopika eestki huvitatud. Ta on globalist ja skandalist, lisaks laisk ja viinalembene.

Mul on küll veel meeles, kuidas ta soovis kõik rahvuslased põlema panna, meeles ka kõik need hääletused europarlamendis, mis on kahjustanud otseselt või kaudselt Eesti huve. Tarand toetas näiteks Poola karistamist ja muidugi immigrantide jaotamise õiguse andmist komisjonile ehk riikidelt õiguse ära võtmist kontrollida oma territooriumi ja piire.

Tarand istub padupunases roheliste fraktsioonis Läti Kremli-meelsetega. Mida sellise inimesega poliitikas peale peaks hakkama? Ma ei tea, kuidas teised erakonnad asja näevad, aga minu kalkulatsioon ütleb, et Tarandi lülitamine EKRE valimisnimekirja viiks meilt hääli rohkem ära kui tooks. Meil tulevad nii head nimekirjad, et me ei pea isegi mõtlema tema peale!”

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused