Martin Helme: “Mis tundega peaks EKRE valija minema perearst Jolleri juurde?”

Rubriik Arvamus On
- Updated
©UU
Martin Helme

Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna (EKRE) esimees Martin Helme sõnul näeme üha enam, kuidas liberaalne front peab totaalset sõda konservatiivide (ja konservatiivsete väärtuste) vastu ning paneb vaenule aina auru juurde, tuues selle ilmekaks näiteks staarperearsti Karmen Jolleri vaenuliku avalduse EKRE aadressil, kus ta soovib kõiki EKRE inimesi vangi pista, pannes rahumeeli püsti süüdistuse, et konservatiivide toetajad edendavad koduvägivalda ja enesetappe.

Martin Helme: „EKRE-l oli viimastel valimistel 100 000 valijat, nõukogude repressioonide käigus tapeti 50 000 inimest pluss sõjasurmad pluss pagulus. Joller annab oma soovidega Stalinile silmad ette. Päris räige vihaõhutamine ja päris räige põhiseaduse paragrahvi 12 rikkumine, kus öeldakse, et “kedagi ei tohi diskrimineerida … poliitiliste või muude veendumuste … või muude asjaolude tõttu”.“

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Ta lisab, et 56 000 eurose Haigekassa pettusega vahele jäänud Jollerit millegipärast ei kutsuta tagasi Eesti Perearstide Seltsi juhatusest ei siis, kui võltsarveid toodab, ega ka siis, kui ühiskondlikku vihaõhutusega tegeleb.

„Keegi ei püstita küsimust, kas ta nüüd küüditab oma nimistust ekreiidid ära või kuidas ta neid inimesi, keda sooviks vangi saata, ikkagi ravib… Keegi ei küsi, mis tundega peaks mõni meie valija nüüd minema oma perearst Jolleri juurde,“ kirjutab EKRE esimees.

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused