Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Martin Helme: “Mis tundega peaks EKRE valija minema perearst Jolleri juurde?”

26.10.2020
Martin Helme
© UU

Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna (EKRE) esimees Martin Helme sõnul näeme üha enam, kuidas liberaalne front peab totaalset sõda konservatiivide (ja konservatiivsete väärtuste) vastu ning paneb vaenule aina auru juurde, tuues selle ilmekaks näiteks staarperearsti Karmen Jolleri vaenuliku avalduse EKRE aadressil, kus ta soovib kõiki EKRE inimesi vangi pista, pannes rahumeeli püsti süüdistuse, et konservatiivide toetajad edendavad koduvägivalda ja enesetappe.

Martin Helme: „EKRE-l oli viimastel valimistel 100 000 valijat, nõukogude repressioonide käigus tapeti 50 000 inimest pluss sõjasurmad pluss pagulus. Joller annab oma soovidega Stalinile silmad ette. Päris räige vihaõhutamine ja päris räige põhiseaduse paragrahvi 12 rikkumine, kus öeldakse, et “kedagi ei tohi diskrimineerida … poliitiliste või muude veendumuste … või muude asjaolude tõttu”.“

Ta lisab, et 56 000 eurose Haigekassa pettusega vahele jäänud Jollerit millegipärast ei kutsuta tagasi Eesti Perearstide Seltsi juhatusest ei siis, kui võltsarveid toodab, ega ka siis, kui ühiskondlikku vihaõhutusega tegeleb.

„Keegi ei püstita küsimust, kas ta nüüd küüditab oma nimistust ekreiidid ära või kuidas ta neid inimesi, keda sooviks vangi saata, ikkagi ravib… Keegi ei küsi, mis tundega peaks mõni meie valija nüüd minema oma perearst Jolleri juurde,“ kirjutab EKRE esimees.