Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Martin Helme Postimehe eurodebatil: rohepööre on kõige hullem rikkuste ümberjagamise skeem pärast bolševike riigipööret

-
17.05.2024
Martin Helme

Martin Helme, Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna esinumber Euroopa Parlamendi valimistel, ütles Postimehe rohedebatil, et rohepööre ei ole keskkonnasõbralik ega keskkonnasäästlik, see on kõige hullem rikkuste ümberjagamise skeem pärast bolševike riigipööret.

Postimees korraldas Pärnus eurodebati teemal, kas rohepööre tuleb majandusele kasuks või hoopis tapab seda bürokraatiaga.

Euroopa Liit on liikumas selle poole, et tegeleb senisest rohkem julgeoleku ja majanduse konkurentsivõimega. Kas rohepööre annab Euroopa majandusele uut hoogu või hoopis tapab seda uute bürokraatlike nõudmistega, sellest räägiti Postimehe eurodebatil Pärnu keskraamatukogus.

Kohal olid EKRE esinumber Martin Helme, Riho Terras (Isamaa), Marina Kaljurand (Sotsiaaldemokraatlik Erakond), Jana Toom (Keskerakond), Urmas Paet (Reformierakond) ja Igor Taro (Eesti 200).

Noppeid Martin Helme räägitust.

Rohepöördest

Rohepööre on ideoloogilline hullus. See tuleb tagasi pöörata ja normaalne majandus taastada. See on roheterror. Kogu selleks kuluv raha tuleb inimeste taskust. Eesti riigi eelarve on pankroti äärel.  Rohepööre ei ole keskkonnasõbralik ega keskkonnasäästlik, see on kõige hullem rikkuste ümberjagamise skeem pärast bolševike riigipööret. Ambitsioon ei läinud väiksemaks mitte seetõttu, et poliitikud Brüsselis tulid tervele mõistusele, vaid sellepärast, et Euroopas tulid farmerid traktoritega tänavatele ja hakkasid mässama.

Rail Balticust

Rail Baltic on vaja ära lõpetada! Nüüd ta maksab mõniteist miljardit, seejuures on Eesti osa nüüd juba viis miljardit. 20 aastat peaksime automaksu maksma, et saaksime rongiga sõita ei-tea-kuhu. Selle asemel tuleks välja ehitada neljarealised maanteed, see on kümnetes kordades odavam ja päriselt ka inimesed liiguvad seal. Ja igaüks, kes sõidab elektriautoga, peab silmad peast häbenema, sest subsideerib Aafrika orjandus lapstööjõudu ja Hiina kommunistlikku režiimi. Ja elektriautod pole samuti energiapuhtad. Üleminek elektriautodele on üleminek autovabale ühiskonnale. Lõpuks saavad liikuda/lennata vaid EP saadikud, kuna neil on nii tähtis töö.

Põllumajandus ja bürokraatia

Põllumajandusorganisatsioonide appikarjed jõuavad ka Riigikokku. Euroopas põllumehed protestisid rohepöörde vastu!

CO2 maks lisatakse toiduhinnale täie rauaga. Seda, mida meile siin tehti elektrihinnaga, tehakse praegu rohepöördega põllumeestele.

70-80% seadusandlusest tuleb meile otse Euroopa Komisjonist määrustena kohustuslikus korras.  Bürokraatia tuleb välja juurida otse Brüsselis.

Kui siin kaasdebateerijad toovad eeskujuks Hiinat, mul tõusevad juuksed peas püsti. Hiina on jälk jälgimisühiskond.

 

Allikas:

https://tv.postimees.ee/8019798/postimehe-eurodebatt-2024-kas-rohepoore-tuleb-majandusele-kasuks-voi-hoopis-tapab-seda-burokraatiaga