Martin Helme: Urmas Viilma valimiskompass näitab riigivõimu, mitte ristiinimese suunas

Rubriik Arvamus On
- Updated

EKRE Riigikogu fraktsiooni esimees Martin Helme ütleb oma sotsiaalmeedia postituses, et EELK ei teeni oma valimiseelistuste propageerimisega mitte kristluse, vaid riigivõimu huve.

“Urmas Viilma “kompass” jätab ikka väga halva maigu suhu. Kõik saavad ju aru, et selle kompassiga antud heakskiit võimuparteidele on tänu ja kummardus selle eest, et istuv valitsus andis EELK-le ligi 7 miljonit eurot maksumaksja raha.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Panna abordifanaatikutest ja kooseluseaduse eestvedajatest sotsid ja Refid, kes impordivad Eestisse islamit ning propageerivad sõna- ja südametunnistusvabaduse piiramist, ettepoole Eesti Konservatiivsest Rahvaerakonnast, on ikka tase!

Samamoodi on tase jagada Keskerakonnale punkte sõna- ja südametunnistusvabaduse kaitse eest, kuigi kõik saavad ju aru, et niinimetatud vihakõne kriminaliseerimine, millest Keskerakond oma programmis räägib, on otseselt suunatud nende inimeste pihta, kes soovivad kritiseerida homoagendat ning tõrjuda homopropagandat koolides ja lasteaedades.

Punkte said samas teemas ka sotsid ja Reformierakond, kuid meie erakond, kes selgesõnaliselt välistab vihakõne kriminaliseerimise, sest me teame, et sellega tullakse kallale just kristlastele, siin kategoorias punkte ei saa. Vaata aga!

Sama stiil läbib kogu kompassi. See ei ole kahjuks esimene kord, kui EELK juhtkond on võimu ees lipitsenud purukeste eest. Tuletan meelde, milline halb maik jäi inimestel suhu, kui EELK pagulasi propageeris ja vastu võtma ärgitas. Ka siis ikka selle eest, et koos pagulasega anti peotäis seekleid.

Küllap saavad targad inimesed kirikuvalitsuses ju aru, et see, mis nad teevad, on vale isanda teenimine. Kahju, mida niisuguse käitumisega tehakse kiriku autoriteedile ja reakristlaste moraalile on lihtsalt mõõtmatu. See on midagi enamat, kui moraalne korruptsioon. See on litsi löömine. Häbi!”

Loe ka: Kas peapiiskop vahetas kristlikud väärtused seeklite vastu?

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused