Martin Judanov: meil, eestlastel, on viimane võimalus oma riik tagasi võtta!

Arvamus,
©Foto: erakogu
Läänemaal ja saartel EKRE ridades Riigikokku kandideeriv Martin Judanov jõulude ajal koos abikaasa ja pojaga.

Läänemaal ja saartel EKRE ridades Riigikokku kandideeriv Martin Judanov pöördub aastavahetuse eel eesti rahva poole oma siira mõtisklusega.

“Oleme jõudnud Eestis lahkteele. Meil on kaks teed, millest esimesele jääb rahvuse kadumine, maa loovutamine, tarkuse naeruvääristamine, tõe kahtluse alla seadmine,  isikuvabaduste kadumine, jne. Teisele teele jääb aga rahvuse püsimine, iseseisev ja ennast majandav riik, tarkuse ja selge mõistusega juhtivad riigimehed, tõele toetumine ja selle järgi elamine, oma maa ja rahva püsimine, igavestele väärtustele tuginev poliitika.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

“Tule, ma näitan sulle teed, mida sa pead käima,” lausub pime. Nõnda on ka meie valitsusega. Valitsus on tänaseks otsustanud Eesti maa ja rahva kinkida Euroopa föderalistlikule juhtimisele ja ÜRO globalistlikele põhimõtetele, mis seovad meid multikultuurse ebastabiilse ühiskonna külge kinni. Selle korra sisse astudes pole meil enam tagasiteed, sest kord siia tulnud inimesed ei lahku enam nii lihtsalt. Siin võiks mainida 18 aastat tagasi naeruväärseks peetud islamiusu pealetungi, millega on kaasnenud tohutud vägivallapuhangud kõikjal maailmas. Ei ole olemas radikaliseerunud islamit, sest islam õpetus ongi radikaalne terror ja hävitamine. Islam ei ole rahumeelne usk.

Täna on meil, eestlastel, viimane võimalus võtta oma riik tagasi. Täna oleme meie veel siin riigis enamus, kes otsustab, mis sellest riigist saab. Sellise poliitika jätkumisel, mida on eest vedanud tänavu Keskerakond ja ennemalt Reformierakond, oleme meie, eestlased, mõnekümne aasta pärast siin maal vähemus. Siit võib igaüks teha omad järeldused sellest, mis saab siis, kui eestlased jäävad vähemusse omal maal. Kelle seadused meil siin kehtima hakkavad?

Kui Eesti 1991. aasta 20. augustil taasiseseisvus, oli Jumal meile armuline, andes uue võimaluse. Juba mõne aastaga hakkasid olud muutuma. Ärkamisajastul antud lubadused kadusid, maha pestud vana loomus pandi uuesti selga, siiras kõneviis sai kallutatuks. Usk Jumalasse jäi leigeks. Siht Läände muutis inimesed leigeks oma riigi suhtes ja nii loovutati meie maa ja vabaduse eksistents Euroopa kätte.

Kuid ma ütlen: me võtame selle tagasi! Meie maa, mille eest meie vanemad ja vanavanemad juba ennemuiste võitlesid, ja mille läbi kinkis Jumal meile selle vabaduse ja heaolu, kuulub meile. On aeg pöörduda ära viljatust mõttelaadist. Ei ole kolmandat võimalust, ei ole teist planeeti, kuhu minna ja uus tsivilisatsioon rajada. Samuti ei saa me olla natuke Eesti eest, nagu ei saa ka olla natuke rase.

Jumal kaitsku Eestimaad ja meie rahvast! Andku Ta tarkust meie valitsejaile ja rahvale seista julgelt tõe eest!”

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused