Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Mets mühama ja kägu kukma jääb, ja lilla ööbik ennast valmis seab

25.07.2022
Vormilt salliv, sisult sotsilik

EPL+ avaldas jälle tavakohaselt agressiivse aktivisti loo „Natalie Mets: isegi Sloveenia seadustas samasooliste abielud. Miks homofoobid Eestit veel tagasi hoiavad?“

Võib-olla oleks kohasem siiski küsida – kaua veel keskerakond, mille liidrite hulgas on ka Jaanus Karilaid, kelle elutervete vaadete pärast keskerakonnast lahkus üks linnast kaua mahlu imenud omasooihar ettevõtja, peab vastu Tallinna koalitsioonis sotsidega, keda kohe silmnähtavalt huvitavad põhiliselt „allapoole vööd“ teemad, aga mitte pealinna areng ja linlaste heaolu? See, et sobingu tulemusena saab korraliku palka absoluutselt mõttetu parasitaarne „ööelu nõunik“, kes on veel ka homonduse pealetükkiv propageerija, väga paljudele keskerakondlastele ei meeldi – ei eestlastele ega venekeelsetele.

Nagu ikka sel puhul kallas „öönõunik“ oma ööpotist võimalikult palju solki võimalikult paljudele vaimselt ja füüsiliselt tervetele ausatele inimestele:

„Viimased nädalad Eestis on paistnud silma tugevalt homofoobsete mõtteavalduste poolest. Esmalt vormelisõitja Jüri Vipsi rassistlik ja geisid halvustav väljaütlemine Twitchi otseülekandes; seejärel Eesti Ekspressis avaldatud lugu kahest omavahel suhtes olevast naisest; kellel ei ole võimalik võtta ühist perekonnanime; siis pealkiri Eesti Päevalehes, mis viitas ahvirõugetele kui geide haigusele ning lõpetuseks Lauri Vahtre arvamuslugu Postimehes, kus LGBT+ aktiivi nimetatakse agressiivseks ning kultuuri hävitavaks. Kõik sellised prohmakad, mis ei aita kedagi ega muuda ühiskonda tugevamaks.
Aga tugev ning hoitud ühiskond on see, mille poole peame järjepidevalt liikuma, et oleksime ühtsed ja teineteise jaoks olemas ka hetkedel, kui on vaja end kaitsta võõrsilt tuleva viha eest,“ kirjutab öönõunik.

Teadmiseks: sellele, et ahvirõugeid tõid Suurbritanniasse geid, kirjutas selle riigi tervishoiuasutus, sellest hoiatas WHO ja ETV AK, ka USA haiguste tõrje keskuse (CDC) juht Rochelle Walensky teatas 22. juulil, et ahvirõugetega on nakatunud kaks last ja mõlemal juhul on tegu omasooiharate meestega seotud lastega. CDC sõnul on lapsed, eriti alla kaheksa aasta vanused, rängakujuliste ahvirõugete poolt eriti ohustatud.

Nii et jätkem Eesti Päevaleht rahule. Ja see, et visati järjekordne kivi Jüri Vipsile pähe, näitab ainult üht: just selline sotside „sallivus“ ongi. Nagu marutõbine rotveiler ei lase nad inimesest lahti enne, kui tol on kõik veenid ja arterid puruks rebitud. Mis hoitusest, ühtsusest ja solidaarsusest räägib siin metsikus ajujahis osalev Mets? „Võõrsilt tulev viha“ Eestisse lihtsalt ei mahu, sest sellised Metsad koos oma punapruunsotsidega toodavad viha tohututes kogustes, nii et ei ole enam ruumigi.

Metsa ainus argument on: „isegi Sloveenia seadustas“. Siin on Eesti, meil on omad tavad ja oma sõltumatu riik. Aga Sloveenias sõideti ju eurotraktoriga rahvast üle. Mets ei pruugi seda teada, aga 60% Sloveenia elanikest on katoliiklased, veel umbes 10% on õigeusklikud ja moslemid, ja kõik nad suhtuvad pedendusse pehmelt öeldes halvasti. Sloveenias toimus aastaid tagasi referendum samasooliste abielude kohta ja 63,4% elanikest hääletasid selle vastu, et anda omasooiharatele normaalsete peredega võrdsed õigused. LGBT-d ei aidanud ka presidendi ja peaministri pealetükkiv toetus – riigijuhid väitsid, et positiivne tulemus aitaks Sloveenial eurointegreeruda.

Aga europressing jätkus, seepärast 25. märtsil 2012. aastal toimus uus referendum, milles osales vaid kolmandik kodanikke ja nad ütlesid jälle „ei“ (55%). Kuid 2013. aastal oli „õiguslaste“ survel vastu võetud seadus, mis keelas korraldada referendumeid „inimõiguste“ küsimuses. Konservatiivid kogusid mitukümmend tuhat allkirja selle vastu, kuid parlament võttis kiirendatud korras vastu seaduse, kus ühemõtteliselt keelati referendumid konkreetselt homoteemadel, ja seda vaatamata sellele, et parlamendi ümber kogunes kolossaalne protestimiiting. Konservatiivid pöördusid konstitutsioonikohtusse ja võitsid protsessi, seejärel ka uue referendumi, kusjuures palju parema tulemusega, kui kolm aastat tagasi.

Euroliit jätkas „vaba“ rahva käte väänamist, nagu tal on kombeks teha nii väikeste kui ka suurte rahvastega. Eestlased peaksid saatma oma „öönõunikud“ tootvale tööle või metsa või veel parem kuu peale ja mitte lasta ennast okupeerida ei Venemaal ega Nõukogude Liiduks muutuval Euroopa Liidul. Liitlassuhted ei tohiks hõlmata luba rahva pilastamiseks.

Aga sel nädalavahetusel täpsustas neid küsimusi USA eelmine president Donald Trump, kes esinedes Floridas üliõpilaste ees ütles, et maailmas on ainult kaks sugu – mehed ja naised.

Ivan Makarov