Migratsioon pole ainult hädasolijate aitamine või vajalikud töökäed – “Welcome, rapefugees!” tuleb lõpetada!

Rubriik Arvamus On
©EPA/Scanpix
130 hukkunuga Pariisi, sealhulgas Bataclani terroriaktid Prantsusmaale mõistust pähe ei pannud.

Vasakliberaalne Euroopa rõhub räigelt migrantide laialdase vastuvõtu inimlikkusele, mis reaalsuses on pseudoheadus ja jätab arvestamata sihtriikide turvalisuse tulevikus.

Iga rändelaine vältimatu tagajärg on see, et ta toob lisaks hädalistele ohtralt kaasa inimsaasta – kes põgeneb tehtud kuritegudele järgneva karistuse eest, kes otsib uut “töömaad”. Migrantide puhul võib täiesti süütuteks kannatajateks pidada ainult naisi ja lapsi. Naiste puhul on tänases olukorras juba sadu erandeid, nagu näiteks ideelised “ISIS-e pruudid” – samuti võivad paljud migrandinaised, eriti moslemid, edasi kanda  vaenuideoloogiad, neid ka oma lastele õpetades, mis Lääne ühiskonnas on suur tulevikuline ohutegur.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Mehed aga on ohuteguriteks sajaprotsendiliselt – ja üle Vahemere tulevad hordid koosnevadki 93% ulatuses elujõulistest meestest. Ohtlikuks teeb neid see, et ilmselt on suur osa neist lähteriigis tapnud, ja mitte vähe! Kas me sooviksime endi juurde massimõrvareid?

Tapmine väärastab, muudab selle toimingu inimese jaoks probleemide lahendamisel lihtsaimaks võimaluseks ja devalveerib inimelu pühaduse. Lääne-Euroopas naisi vägistanud ja tapnud mehed ei tunne sellest mingit süümepiina – ja liberaalne süsteem annab neile tühiseid karistusi ja aina uusi võimalusi, lootes, et ehk kasvavad nad ümber. Aga nad ei tee seda, see on veres ja mentaliteedis. Islam annab paljudel juhtudel selleks ka õigustuse, eriti naiste puhul.

Afganistanis sõditakse vaheaegadeta erinevate vaenlaste vastu juba 1979. aastast. Kui palju võib sealt tulla mehi, kes pole kordagi kedagi sihikule võtnud? 2000. aastate algul oli sealmail sõdade tagajärjel täielikult kadunud 30-50-aastaste põlvkond, nüüd on see tänu sündidele ja sõja lokaliseerumisele taastunud, kuid sealsed mehed on endiselt Surma lapsed.

Sama on ka Jeemenist, Süüriast ja Iraagist tulijatega – aastaid kestnud kodusõjad kalestavad inimeste sisemuse. Miks ei võta Pärsia Lahe naftariigid araablastest põgenikke vastu? Sest nagu ütles üks Ühendemiraatide liidritest: “Me ei vaja siia sõjas hulluks läinud inimesi!” Liberaalne Euroopa, mis väldib isegi surmanuhtlust, ütleb terroristidele ja patoloogilistele kõrilõikjatele: “Welcome, refugees!” Aga saavad “rapefugees”!

Ja vaadake Aafrikat, kust on tulemas põhimass migrante – ÜRO enda dokumendid räägivad sõjaga kaasnenud kannibalismist ja naiste massivägistamistest Kongo DV-s ning genotsiididest või massitapatalgutest Rwandas, Libeerias, Sierra Leones. Inimsöömisejuhtumeid on olnud lausa Pariisi migrandilaagrites ja Itaalias Maceratas tükeldas nigeerlane 18-aastase itaallanna.

Lõuna-Sudaan, Eritrea, Etioopia, Tšaad, Somaalia ja paljud teised riigid sõdivad aastakümneid. Mali, Burkina Faso, Mauritania, Niger, Kamerun, Nigeeria, Cote d`Ivoire, Liibüa, Kesk-Aafrika vabariik, Burundi, Rwanda, Uganda ja paljud teised riigid põlevad jätkuvalt kodusõdade tules, kas siis üle riigi või mõnes eraldi piirkonnas.

Isegi sellised stabiilsena näivad riigid nagu Egiptus, Tuneesia, Alžeeria, Senegal, Guinea, Mosambiik ja mõned teisedki kannatavad pidevalt terroristide rünnakute käes. Mustas Aafrikas on endiselt väga tugevad hõimusuhted, mis panevad igas olukorras omasid eelistama ja teisi hõime tõrjuma ning nende liikmeid tapma. Enamuses riikides kasvatakse üles inimõigusi teadmata ja sellest lähtuvalt neid ka ei austata. Ja sellest maailmast on tulemas 250 miljonit migranti! Isegi kui tulevad parimad, jäävad koju mahajäänuid terroriseerima päid raiuvad matšeetemehed.

Mis on selle hoiatava jutu mõte? Ennekõike see, et humanismile ja üksikisiku õigustele toetuvale Lääne ühiskonnale ei ole ükski neist maadest tulnud migrant ohutu, pigem vastupidi – nad tulevad ühiskondadest, kus probleemide lahendamine vägivallaga on tavapärane asi, sallivus on nõrkuse märgiks ja enda eest mitteseisja on saak. Nad ei muutu sallivusühiskonnas heldinult headeks, ärge lootkegi! Mida rohkem võõraid tuleb, seda vähem on võimalusi neid mingilgi moel integreerida! Euroopa tõmbab rändeleppega endale kaela tohutud probleemid ja sellest tingitult ka huku, sest ta toob Kolmanda maailma sõjad otse oma koju.

Seepärast ongi ÜRO rändelepe, mis on muide koostatud just nende eelnimetatud riikide maailmaorganisatsiooni saadetud ametnike poolt, arenenud maailmale hukatuslik. Võõrad tulevad Lääne ühiskonda üle võtma ja selle väärtusi tarbima, et see siis taas Aafrikaks muuta.

Isegi kui rännet pole võimalik peatada, tuleb teda maksimaalselt pidurdada. Euroopa ei pea olema Kolmandate maailma riikide rahvaste prügikast, eriti sealsete sõdalaste puhkekoht ja harjutusväli.

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused