Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Mike Calamus asutas väliseestlaste portaali eestieest

-
04.11.2022
Mike Calamus

Facebook kostitas mind mitmete sanktsioonide ja piirangutega. Kuidas on võimalik, et väidetavalt vabas ühiskonnas mind – Mike Calamust -, kes ma olen ülesseatud kui ametlik kanditaat 2023 riigikogu valimisteks, piiratakse oma sõna välja ütlemast?

Facebook on sotsiaalmeedia platvorm mida tsenseerivad Delfi faktifüürerid.
Kuidas väikses Eestis saab see juhtuda, et sõnavabadust piirab ultravasakpoolne erameedia?
Jah, Facebook on samuti erafirma, kuid kuna see on sotsiaalmeedia, peaks reeglid teised olema. Eestis peaks läbi suruma seaduse, sarnaselt mitme USA osariigiga (nt Florida ja Texas), et Facebooki tsensuur on illegaalne.
Facebooki põhjendus mulle tehtud piirangutele oli, et kõik pedofiil Marko Mihkelsoniga seonduv on illegaalne avaldada.
Mihkelson on teadagi see juhtiv reformitegelane kellele meeldis/meeldib varateismeliste tüdrukute suguelundeid pildistada.
Selles loos tuleb teravalt esile Reformimaffia ja süvariigi tõeline pale. Nii politsei, lastekaitse, sotsiaalamet, Reformierakond töötasid palehigis, et see pedofiiliaskandaal ei tuleks avalikuks.
Materjalid selle võika teo eest olid olemas juba eelmisest aastast nii Postimehel, Õhtulehel, Delfil kui ka suurel osal Eesti liberaalide parteidel.
Kindlasti olid need seigad teada meie naabrite luureorganisatsioonidel.
Minu silmis igaüks, kes kaitseb Marko Mihkelsoni, on kurjategija. Võin öelda, et lapsevanemana tahaksin selliste jätiste kohta näha vanglas.
Reformipartei tegevus on sarnane selle loo kinni mätsimisel hambapasta tuupi tagasi surumisega. On vaid aja küsimus, mil lääne meedia selle loo üles nopib.
Võibolla ongi “uus normaalsus” see, et ka pedofiile hakatakse ühiskonnas aktsepteerima ja luuakse neist kuvand nagu nad oleks vaesed kannatajad?
Kas peame laskma läänemaailma sallivatel meie lapsed ära rikkuda – sarnaselt nagu seda on tehtud transpropagandaga USAs ja Euroopas?
Kuhu jäävad aastatuhandeid aus olnud traditsioonilistel pereväärtustel kehtinud peremudel?
Vastutasuks igasugusele tsensuurile oleme loonud USAs Delaware osariigis portaali EESTIEEST.COM, mis on eelkõige suunatud väliseestlastele, kui on ka populaarne kodueestlaste hulgas.
Kuigi oleme alles alustanud ja oleme mittetulundusettevõte, on meil juba tuhandeid lugejaid päevas nii USAs kui ka Eestis.
Avaldame ja vahendame kõiki arvamusi tsenseerimata. Lood on tasuta ja vabad jagamiseks ükskõik, millises keskkonnas.

 

Mike Calamus

EKRE USA osakonna esimees, EKRE riigikogu kandidaat Lääne-Tallinnas