Mike Calamus: “Endised kommunistid ja nende pereliikmed tuleb võimu juurest eemaldada!”

Arvamus,
- Updated
©UU
Mike Calamus

Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna USA osakonna esimees Mike Calamus kirjutab rahvuskonservatiividele Eestis, tänades neid, et nad on samuti Eesti tuleviku pärast mures nagu tema ja teised EKRE USA osakonna liikmed Ameerika Ühendriikides.

Ütlen kohe ette ära, et ma ei ole elukutseline poliitik, sestap tuleb mu jutt üsna lühike. Ütlen otse välja mida ma mõtlen ja millest hoolin. Tühjade sõnade ja suurte loosungite asemel esitan lihtsalt paar põhimõtet.

On selge, et viimased presidendi valimised USAs olid varastatud. Soovitan vaadata hiljuti ilmunud dokumentaali „2000 Muula“ mida saab näha Rumble platvormil. Joe Biden ei saanud kunagi nii palju poolthääli ja pole olnud populaarne valik, selle tõestuseks kasvõi fakt, et tema Twitteri kontol on 50% järgijatest võltskontod. 1.5 aastaga suutis Biden teha rahva palju vaesemaks, toimub ohjeldamatu inflatsioon ja kõikvõimalikud kaubad on muutunud defitsiidiks.

Kütuse hind on aastaga kahekordistunud, poes hinnad mitmetel toiduainetel kolmekordistunud ja kaubavalik kahanenud tunduvalt. Kujutage ette , et USAs on praegu beebide piimapulber defitsiit, mida saab ainult läbi tutvuste! Piir Mehhikoga on täiesti lahti ja juba on kuue kuuga sel aastal oli üle Rio Grande jõe sisse tulnud üle kahe miljoni illegaali.

Loomulikult süüdistab Biden kõiki teisi peale iseenda – süüdi on Trump ja koroona ja Putin. Bideni populaarsus on madalaim, mis ühelgi USA presidendil olnud on. Isegi vasakpoolne CNN ei suuda näidata talle suuremat numbrit kui 36% toetajaid. Ainult 12% rahvast arvab, et Biden teeb õigeid valikuid. Vaevalt, et dementne Joe Biden ise teabki mida teeb – ta räägib seda, mida teleprompter ette ütleb.

Sõda Ukrainas on USAs ülimalt ebapopulaarne, uuringute järgi on 85% ameeriklastest selle vastu. Tuleb meelde tuletada, et USA just lõpetas häbiväärselt sõja Afganistanis. Ameeriklane on väsinud lõpmatutest sõdadest, kus peamiselt toimub rahapesu maksumaksja raha eest. Sama ka Ukrainas. Viimase kümnendi jooksul on sinna pumbatud miljardeid dollareid ja enam sellest rahast on läinud kõrvale.

Ukrainasse saadetud relvi on välja ilmunud üle maailma erinevates konflikti piirkondades.

NATO on keskmise ameeriklase silmis teovõimetu asutus, kus on nii moslemiriik Türgi ja arg Saksamaa. On selge , et selline kooslus ei anna turvatunnet kellelegi.

Me ei saa jääda kellegi teiste peale lootma, et tullakse kusagilt kaugelt appi. Me peame eelkõige ise suutma oma maad, rahvast ja perekonda kaitsta.

Kui Titanic jäämäega kokku põrkas, käis ülemistel korrustel ikka pidu, kuigi allkorrustel kus lihtrahvas reisis, inimesed juba uppusid. Sarnane on ka praegune Eesti olukord.

Eestis on ühed maailma kõrgeimad maksud aga vastutasuks selle eest ei saa lihtrahvas peaaegu mitte midagi. Samal ajal viivad suured korporatsioonid maksuvabalt oma raha välja offshore firmadesse.

Inflatsioon on Aafrika riikide tasemel ja sellist suurt hinnatõusu mäletame ainult NSVL´i lagunemise ajast. Kütuse ja elektri hinna poolest on Eesti maailma tipus.

Selle kõige juures on absurdne, et Kaja Kallase juhitud Reformierakond on reitingutes tipus!

Endised kommunistid ja nende pered ikka on veel võimu juures – neist tuleb kiiremas korras lahti saada! Need samad kommunistid ongi Eestisse importinud liberaalmarksismi, mis hävitab kui katk meie kodumaa. Peame sellest vähkkasvasjast lahti saama! Kui 30 aastat tagasi lubati süüa kartulikoori Eesti vabaduse nimel – siis mille nimel neid nüüd süüakse?

Pangad on orjastanud eesti rahva, vaid vähesed omavad oma kodu. Pankadel on Eestis rohkem õiguseid kui kuskil mujal maailmas.

Kohtutäiturid tiirutavad oma saagi kohal nagu raisakotkad. Mitte keegi ei suuda seda maffiat kontrollida.

Tänu rahvusvahelistele röövpankadele tuntakse Eestit mujal maailmas mitte kui imeilusa loodusega riiki – vaid kui pätikampa, kes Venemaa ja Ukraina rahasid peseb.

Peame Eestist välja ajama liberaalmarksistid, kes oma ideoloogiaga mürgitavad meie lapsi, tapavad rohehullusega meie majandust ja veavad sisse kümneid tuhandeid immigrante!

Me ei saa olla nõrgad ja lasta meie kodumaal võimutseda neil, kes ei armasta Eestit, eestlaseid ja meie ilusat eesti keelt!

Eestis on ütlemine – iga mees on oma õnne sepp! Kas ikka on? Üks mu Eesti tuttav just mainis, et tal läheb päris hästi. Väitis, et arved on makstud ja korra saab isegi kuus restoranis käia. Kas see on siis hästi minemise mõõdupuu?

Kas kõik tuleb ära kannatada? Mille või kelle nimel? Aeg on ärgata ja selg sirgeks lüüa.

Aeg on ärgata ja aru saada, et me pole enam orjarahvas, vaid peremehed oma riigis. Tuleb pea jälle püsti tõusta ja minema kihutada need puugid, kes on end maksumaksja külge imenud.

Vabadus on kartmata välja ütelda seda, mida mõtled, vabadus on olla peremees oma enda maal! Mitte keegi võõras ei tohi tulla meile targutama, kuidas me peaks elama ja käituma.

EKRE toetajad peavad üle saama valehäbist ja kartusest ning tõmbama lipumasti EKRE lipu, et näidata – meid on palju ning me võtame võimu.

Peame nii suurelt ja ülekaalukalt valimistel võitma, et isegi e-pettus ei suudaks seda peatada!

 

Mike Calamus, EKRE USA esimees

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused