Millest te hoolite, kulla telefonilehvitajad?

Arvamus,
©Internet
Presidendi üleskutse on kui “Siil udus” uusversioon.

Kolumnist Malle Pärn kirjutab taaskorduvast rumalusest ehk president Kaljulaidi mõistmatust üleskutsest akendel lehvitada ja vilgutada.

„Ma ei usu oma silmi, kui loen sotsiaalmeedia postitust koos viitega artiklile. “Teeme seda taas! Lehvita, sest hoolid!” aktsioon täna õhtul kell 20.00!”

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Ja seal see on:

“President Kersti Kaljulaid kutsub taas kõiki üles täna õhtul kell 20.00 seisma oma koduaknale, süütama telefoni tagaküljel tulukese või taskulambi ning sellega kaks minutit lehvitama.

„Üleskutsega liitudes saame avaldada toetust kõigile meie inimestele, kes on juba päevi olnud kriisi eesliinil ja hoiavad meie ühiskonna vereringe tööl ja elutähtsad teenused töötamas. Näitame, et hoolime ja toetame neid sellel keerulisel ajal ja teeme oma osa, hoides ennast ja oma kogukonna liikmeid,“ selgitas president Kaljulaid.!”

On see nali? küsisin. Ei, see ei ole nali, asi on naljast väga kaugel.

SEE EI SAA OLLA TÕSI! Kohe ma ärkan üles.

No ei ärka. See on päriselt, see ei ole isegi mitte õppus.

Paljudel oli naiivne lootus, et liberaalid raskes olukorras mõistuse korda saavad. Ei saa.

Ja kutsutaksegi üles iga nädal uuesti lehvitama? Mis meil siin käimas on, mingi teismeliste triibufestival või?

Ühed nõuavad liberaalset diktatuuri igal neljapäeval valitsusehoone ees, ja nüüd tahab ametlik president, et ülejäänud vehiksid esmaspäeviti telefonilampidega?

Kes küll talle selle mõtte andis? Keegi tahab, et kogu maailm märkaks, et eestlased on koroonahirmust täitsa lolliks läinud… Ärge usaldage diversante… Katsume ometi käituda nagu täiskasvanud inimesed! See ei ole ju vaimuhaiguse viirus?

Palun, palun, Kersti Kaljulaid, kuulake ometi, mida targemad inimesed räägivad!

Ärge kuulake seda, mida Saatan teile kõrva sosistab, koroona karantiin EI OLE ROKK-KONTSERT!

Paulus ütleb: katsuge vaimusid läbi, ärge vedage ühes ikkes uskmatutega…

Tule taevas appi, kui mingi osa meist hakkabki akende peal lehvitamas käima! On meil ju neid tühisüdameid ja valitsusevastaseid kekslejaid küllalt palju?

Kas Kersti loodab omamoodi Gretaks saada, ja terve maailma sallijad akendest lehvitama panna?

Kas teate, mis on jube? See võibki tal õnnestuda… Ja Eesti marsib hoogsa sammuga maailma suurimate narruste ajalukku?

Umbes nagu selles anekdoodis, kus ateismiõpetaja kutsus lapsed väljakule ja ütles: “Näitame nüüd kõik koos Jumalale rusikat?”

No seletage mulle, MISMOODI see aitab kõiki neid kangelasi, keda me niikuinii tuhatkordselt täname ja austame, te ju MÕNITATE neid selle lapsiku telefonilehvitamisega! Iga kord, kui ma käin poes või bensiinijaamas, tänan ma teenindajat ja ütlen talle: “Olge terve!” Sellest on palju rohkem kasu.

Tunnistage ükskord ausalt, et tahate endale tähelepanu tõmmata keset seda tõepoolest rasket aega, kus valitsus, keda te vihkate, teeb pingelist tööd, sõdides asjatundmatu või vaenuliku ametkonnaga… Ja teie järele ei igatse keegi.

Aga kuna te ei oska midagi mõistlikku välja pakkuda, siis tahate algatada liberaalidele nii tüüpilise tühikampaania, et panna inimesed akendel teie dirigendikepi järgi narri mängima…

Kallis rahvas, ärge alluge ohtlikele provokatsioonidele, pidage meeles, et see väljakutsuja on TEIE VASTU kohtusse pöördunud!

Teie pensionisamba raha põleb pankades!“

5 commentsOn Millest te hoolite, kulla telefonilehvitajad?

 • Avatar

  Mina kiidan selle lehvitamise igati heaks. Oma igaõhtuse – veel parem pideva lehvitamisega anname kriisi situatsioonis naabrile teada et oleme alles elus, et ei ole meie keldrisse soetatud varude järele tulla. Naaber saab sellega selge sõnumi et meie soetatud varude himustamine võib antud situatsioonis kohata tugevat vastupanu 🙂

 • Avatar

  thomas hendrik ilves = kersti kaljulaid = karl vaino
  Mis oleks nende ühisnimetaja!?

 • Avatar

  Laane uhiskondades on tegemist patokraatiaga.Patokraatia tuleb sonast patoloogia ja tahendab hullude voimu. See on uhiskonna lagunemise viimane etapp, kus pole enam kedagi, kes rookivaid hulle ohjaks.Normaalses riigis kutsuks naabrid kriiskavale hullule esimese haigusilmingu puhul kiirabi ja arstid teeksid oma tood.

 • Avatar
  White Pride Worldwide

  Esimesel aprillil on USA rahvaloendus, see on väga oluline päev, siis näeb kas USA-l on võimalus jääda valgenahaliste enamusega riigiks ja kui palju on Trumpist valgenahalistele kasu olnud.

 • Avatar

  Malle Pärn, selle tegevusetu Kadrioruasuka peas oli ainus mõte – Mis pilti panna üles Twitteri kontole.
  Ning üks nädal hiljem organiseeriti tänu ERRi KadrioruAgendi kaasabil eetriaeg Esimesse stuudiosse. Ning terve tänase päeva oli
  ta nõunikel aega jutupunktide kokkupanekuks õhtusesse TV eetrisse. Peab ju saama Pilti. Mõistke, ta tahab Twitterisse postitada midagigi oma saavutustest.

Kommentaarid on keelatud

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused