Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Millest te hoolite, kulla telefonilehvitajad?

-
23.03.2020
Presidendi üleskutse on kui “Siil udus” uusversioon.
© Internet

Kolumnist Malle Pärn kirjutab taaskorduvast rumalusest ehk president Kaljulaidi mõistmatust üleskutsest akendel lehvitada ja vilgutada.

„Ma ei usu oma silmi, kui loen sotsiaalmeedia postitust koos viitega artiklile. “Teeme seda taas! Lehvita, sest hoolid!” aktsioon täna õhtul kell 20.00!”

Ja seal see on:

“President Kersti Kaljulaid kutsub taas kõiki üles täna õhtul kell 20.00 seisma oma koduaknale, süütama telefoni tagaküljel tulukese või taskulambi ning sellega kaks minutit lehvitama.

„Üleskutsega liitudes saame avaldada toetust kõigile meie inimestele, kes on juba päevi olnud kriisi eesliinil ja hoiavad meie ühiskonna vereringe tööl ja elutähtsad teenused töötamas. Näitame, et hoolime ja toetame neid sellel keerulisel ajal ja teeme oma osa, hoides ennast ja oma kogukonna liikmeid,“ selgitas president Kaljulaid.!”

On see nali? küsisin. Ei, see ei ole nali, asi on naljast väga kaugel.

SEE EI SAA OLLA TÕSI! Kohe ma ärkan üles.

No ei ärka. See on päriselt, see ei ole isegi mitte õppus.

Paljudel oli naiivne lootus, et liberaalid raskes olukorras mõistuse korda saavad. Ei saa.

Ja kutsutaksegi üles iga nädal uuesti lehvitama? Mis meil siin käimas on, mingi teismeliste triibufestival või?

Ühed nõuavad liberaalset diktatuuri igal neljapäeval valitsusehoone ees, ja nüüd tahab ametlik president, et ülejäänud vehiksid esmaspäeviti telefonilampidega?

Kes küll talle selle mõtte andis? Keegi tahab, et kogu maailm märkaks, et eestlased on koroonahirmust täitsa lolliks läinud… Ärge usaldage diversante… Katsume ometi käituda nagu täiskasvanud inimesed! See ei ole ju vaimuhaiguse viirus?

Palun, palun, Kersti Kaljulaid, kuulake ometi, mida targemad inimesed räägivad!

Ärge kuulake seda, mida Saatan teile kõrva sosistab, koroona karantiin EI OLE ROKK-KONTSERT!

Paulus ütleb: katsuge vaimusid läbi, ärge vedage ühes ikkes uskmatutega…

Tule taevas appi, kui mingi osa meist hakkabki akende peal lehvitamas käima! On meil ju neid tühisüdameid ja valitsusevastaseid kekslejaid küllalt palju?

Kas Kersti loodab omamoodi Gretaks saada, ja terve maailma sallijad akendest lehvitama panna?

Kas teate, mis on jube? See võibki tal õnnestuda… Ja Eesti marsib hoogsa sammuga maailma suurimate narruste ajalukku?

Umbes nagu selles anekdoodis, kus ateismiõpetaja kutsus lapsed väljakule ja ütles: “Näitame nüüd kõik koos Jumalale rusikat?”

No seletage mulle, MISMOODI see aitab kõiki neid kangelasi, keda me niikuinii tuhatkordselt täname ja austame, te ju MÕNITATE neid selle lapsiku telefonilehvitamisega! Iga kord, kui ma käin poes või bensiinijaamas, tänan ma teenindajat ja ütlen talle: “Olge terve!” Sellest on palju rohkem kasu.

Tunnistage ükskord ausalt, et tahate endale tähelepanu tõmmata keset seda tõepoolest rasket aega, kus valitsus, keda te vihkate, teeb pingelist tööd, sõdides asjatundmatu või vaenuliku ametkonnaga… Ja teie järele ei igatse keegi.

Aga kuna te ei oska midagi mõistlikku välja pakkuda, siis tahate algatada liberaalidele nii tüüpilise tühikampaania, et panna inimesed akendel teie dirigendikepi järgi narri mängima…

Kallis rahvas, ärge alluge ohtlikele provokatsioonidele, pidage meeles, et see väljakutsuja on TEIE VASTU kohtusse pöördunud!

Teie pensionisamba raha põleb pankades!“