“Mind poliitika ei huvita” tänases ühiskonnas enam ei toimi – poliitika vaatab igaühe rahakotti

Arvamus,
- Updated
©Uued Uudised
Sel sügisel tuleb minna valima ja anda hääl EKRE-le.

Valimistest on alati suur hulk inimesi kõrvale jäänud, sest nende arvates kas “Poliitika on räpane ja mind see ei huvita!” või siis “Minust nagunii midagi ei sõltu!”, kuid tänases maailmas nii enam ei saa – sest kui inimene ei lähe poliitika juurde, tuleb poliitika tema ukse taha.

Hea näide on elektrihinna tõus, mis ei jäta kedagi puudutamata, lisaks toob elektri kallinemine kaasa kõigi teiste kaupade kallinemise. Sellise olukorra tekkimist saab alati ära hoida või vähemalt leevendada, sest palju määravad ära riigivõimu poliitilised otsused.

EKRE on alati seisnud kodumaise põlevkivienergeetika elushoidmise eest ja olnud ülepingutatud kliimahüsteeria vastu, samuti on rahvuskonservatiividel olemas selge programm, kuidas elektrihinna tõusu ära hoida. PortoRollo valitsuskoalitsioon seevastu on kaasa läinud kõigi hüsteeriliste kliimameetmete, omamaise energeetikasektori hävitamise ja globalistlike ühisprojektidega, mis muudavad Euroopa Liidu muu maailma ees konkurentsivõimetumaks.

Elektrihind käib iga Eestimaa inimese rahakoti pihta ja seetõttu on vaja ka tingimata valimistele minna ning oma hääl neile anda, kes mõtlevad ka eestimaalaste hakkamasaamisele. Reformierakond ja sotsid on otse välja öelnud, et kõik, sealhulgas elekter, peavadki rohepöörde raames kallimaks minema, EKRE aga nõuab ennekõike oma inimeste eest seismist ja alles siis kliima päästmist reaalsuse piires.

On veel palju asju, mis jõuavad inimesteni esialgu märkamatult, siis aga juba pöördumatult – nendeks on näiteks massimigratsioon ja nn uusväärtused. Kui Eesti inimene jääb valimistelt kõrvale ega toeta jõude, mis seisavad Eesti eest, siis on ühtäkki tänavad täis aafriklasi, moslemeid ja slaavlasi, traditsiooniline pere tõrjutakse seksuaalsete vähemuste varju, eesti keel kaob inglise ja vene keele taha ning rahvuslikku Eestit enam polegi.

Ei saa öelda ka seda, et üks hääl ei loe – 2015. aasta Riigikogu valimistel oli Ladõnskaja ja Sesteri vahe vaid üks hääl viimase kasuks, sisse pääses lõpuks Ladõnskaja ja seda pärast häälte ülelugemist.

Täna ei saa enam ükski Eestimaa inimene öelda, et teda poliitika ei huvita ja tema valima ei lähe. Kui ta on sellisel seisukohal, siis noolib poliitika varsti tema rahakotist eurosid ning kolib valjuhäälselt ning võõrkeelselt tema naabrusesse. Seda saab ära hoida ainult EKRE poolt hääletamine.

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused