Nils Niitra:  Mart Järvik mõtleb maainimestele laiemalt, mitte üksnes erakondade sponsoritest suurfarmeritele

Arvamus,
- Updated
©Maaeluministeerium
Maaeluminister Mart Järvik (keskel)

Maainimesest ajakirjanik ja suhtekorraldaja Nils Niitra on sotsiaalmeedias kirjutanud maaeluminister Mart Järviku toetuseks.

“Ma nüüd katsuks pisut maaeluministrit mõista maal elava inimese vaatenurgast, ideoloogia jätaks mängust välja:

1. Ta on võidelnud maal elavate inimeste õiguse eest omada maad nii, et selle hooldamise eest saab väikest toetust ilma, et maa tuleks müüa suurtootjatele. Selle nimel on suurtootjad aastaid lobistanud.

2. Ta on üritanud võimete piires kaitsta kodumaist kalatööstust, mis siis, et see pole kõige paremini välja kukkunud ja kalatööstus on teda ära kasutanud.

3. Ta on idealistina mõelnud selle üle, kuidas noori inimesi maale elama kutsuda.

Jah, ta ei taju neid hoovusi, kuhu ta on sattunud, puterdab, satub segadusse, ja võibolla ka seetõttu tahtmatult valetab, aga mulle vähemalt tundub, et tegu pole mingi küüniku, vaid tegelasega, kes on sattunud küünikute haardesse. See, kuidas ajakirjanikud seda õnnetut meest taga ajasid nii, et nad pressisid end isegi auto ukse vahele, oli nukker vaatepilt.

Võib-olla pole Järvik piisavalt poliittehnoloogiline ministriametiks, aga mul on kahju, et asemele tuleb järjekordne poliittehnoloog. Mulle meeldib, et Järvik vähemalt mõtleb maainimestele laiemalt, mitte üksnes erakondade sponsoritest suurfarmeritele.”

Kommentaarid

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused