Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Nurgatagune poliitprojekt eelistab energiahindade teemal vait olla

-
08.01.2022
Eestlusvaenulik Eesti 200 eelistab hinnatõusust vaikida.
© Meem

Sotsiaalmeedias juhib poliitikavaatleja Taivo Sepp tähelepanu sellele, et meedia toel ülesupitatav Kristina Kallase poliitprojekt Eesti 200 ei kõssagi kogu rahvast painavast hinnatõusust ja meedia ei küsi ka.

“Räägime  tänase valguses E200 tõusu fenomenist. Erakond pretendeerib võimuerakonnaks. Aga kas keegi on midagi kuulnud nende plaanist Eesti energiakriisiga seoses? Kui neil on müstiliselt tekkinud üle 100 000 valija, siis kas ei oleks aeg ka selle erakonna käest küsida – mis on pikk, aga ka lühike plaan Eesti energeetika valdkonnas? Praegu kuulen vaid ritsikate sirinat.

Või on nende plaan toetada Reformierakonna plaani? Seda, mille vilju me just maitseme, kui postkastist elektri- ja küttearve välja võtame, või poodi toitu ostma läheme. Ei saa ju üks erakond minna valimistele vastu ja sellel teemal suu kinni hoida.

Rahvas vingub probleemide käes ja need vajavad lahendust kohe, mitte 200 aasta pärast. Pikk plaan jääb väga lühikeseks, kui seda rahvast kohe ei aita keegi.

Seega meedia – miks ei võta sihikule oma lemmiklast ja ei küsi ka E200 käest, kuidas kavatsetakse lahendada see energiakriis? Mis nende plaan maksab ja kes selle kinni maksab?”