Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Õhtuleht vahendab: kui lahendusi ei leita, sureb inimliik välja. Lõpetaks siis abordikultuse?

15.07.2020
Abordi-vastane protest USA-s.
© Scanpix

Teadlased väidavad, et maailm on ette valmistamata laste sündimuste vähenemise globaalseks krahhiks, millel saab ühiskonnale meeletu mõju olema. Langev sündimus tähendab, et sajandi lõpuks võib peaaegu igas riigis rahvaarv väheneda, kirjutab Õhtuleht.

Rahvaarv hakkab vähenema, kui viljakusmäär langeb alla indeksi 2,1. Kui 1950. aastal oli see 4,7, siis Washingtoni ülikooli teadlaste hinnangul vähenes see 2017. aastaks 2,4-ni ja aastaks 2100 ennustatakse langust 1,7-ni. Inimeste arv peaks 2064. aastaks kerkima 9,7 miljardile ja langema siis sajandi lõpuks 8,8 miljardile.

Õhtuleht vahendab, et sündivuse languse taga on see, et naistel on enam võimalusi saada haridus ja teha karjääri töö, samuti on rasestumisvastased vahendid saadavamal. Leht toob välja ka selle, et vähem lapsi olevat parem keskkonnale – paljud naised on ju lastest loobunud, õigustades valiku sellega, et lapsed tapvat kliimat.

Probleemiks saab mõistagi rahvastiku vananemine, tööjõuealiste arvu vähenemine ja eakate arvu suurenemine. Isegi rahvaste ränne ja sünnitamise soodustamine ei aitavat enam midagi.

Õhtuleht vahendab kahtlemata liberaalse maailmavaate hädakisa – sellele viitab asjaolu, et jutuks pole võetud abordikultuuri õitsemist Lääne ühiskonnas ja miljonite laste tapmist enne sündimist, mis abordikultuse ärakukkudes annaks inimkonna hädavajalikule juurdekasvule olulist lisa.

Abordid, mille taga on enamasti “tööõnnetused”, on Lääne liberaalses ühiskonnas saavutanud lausa inimõiguse oreooli, kuigi need pole lihtsalt “minu keha, teen sellega, mis tahan”, vaid ka naistele hingehaav (kui hinge veel on) ja ühe tärganud elu julma hävitamist.

Seetõttu sobib loo lõppu üks veidi karm kommentaar sotsiaalmeediast: “Lõpetage inimelu tapmine emaihus! Ise tapate halastamatult ja samas kräunute, et surete välja. /…/ Aga tõmmake oma ajud tuhara piirkonnast, kui neid sealgi veel enam alles on, juuste alla tagasi, ja oma “inimõigusi” kasutage pesukaitsmetena! Kuidas te, inimvärdjad, üldse veel julgete inimlastele silma vaadata!”