“Olukorrast riigis” plindris: kui EKRE.ga seoses skandaale välja imeda ei saa, pole millestki saadet kokku panna

Arvamus, Repliik,
- Updated
©Scanpix.
1198109264

Raadio 2 eetris olevast poliitilisest jutusaates „Olukorrast riigis“ avaldasid saatejuhid Andrus Karnau ja Marju Himma tõe, mida ajakirjanikud pole söandanud avalikult eriti välja öelda, kuid mis ammu paljudele selge – ilma Eesti Konservatiivse Rahvaerakonnata  (EKRE) pole neil millestki huvitavast rääkida.

Kohe tänase saate alguses avaldasid saatejuhid nördimust, et EKRE-ga seoses pole neil saates keskset teemat ja Karnau avaldas lootust, et „midagi huvitavat“ võiks juba taas tulla.

Sellega näitasid ajakirjanikud otse välja, et janunevad skandaalide järele ja kui seda neile kandikul ette ei anta, siis püüavad nad neid vähemalt välja imeda.

Edasi keskendus saade peamiselt Edgar Savisaare protsessile, mida käsitledes oli Lääne Elu peatoimetaja Andrus Karnau sunnitud tõdema, et Helmetel on õigus, kui nad räägivad süvariigist. Teadupärast on peavool ajakirjanduses süvariigi kui nähtuse esiletoomist seni välja naernud.

Kommentaarid

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused