Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Oravad, koristage oma „kindlad käed“ meie kaelalt ja meie taskutest!

17.10.2022
Gerli Tali foto

Reformierakond on tulnud välja kõhedusttekitava valimiseelse loosungiga „Kindlates kätes Eesti“.

Kujutage nüüd ette: meie kodu Jürgen Ligi, Valdo Randpere, Keith Pentus-Rosimannuse kindlates kätes. Nagu kogenud kätes autorool. Õigemini autorollo. Nagu kümned miljonid dollarid Eesti Panga presidendi Siim Kallase kindlates kätes.

Nagu eesti kaitsejõud oma alluvate suhtes ebaseadusliku vaktsiinivägivalla kasutamist kindlalt jätkava Martin Heremi kätes. Kätes, mis värisesid enne 9. maid, kui eesti kaitsjatel soovitati oma kindlalt kaitstud isamaa vormi mitte kanda. Pihkudes, mis kattusid ülekantud tähenduses karvadega nagu tõelistel närilistel siis, kui kaitseministri Hanno Pevkuri loal kohustati sõdurpoisse vaatama homoerootilist „Tulilindu“.

Eesti inimeste kõrid on jah kindlates kätes, kui rahvale soovitatakse vähem süüa, piirata liikumist, harvemini end pesta. Tungivalt soovitatakse, sest inimesed on ju reformierakonna kindlates kätes. Varsti piiratakse ka hingamist, sest inimesed eritavad süsehappegaasi. Vajutatakse kätega veelgi kindlamalt hinge kinni.

Meie riigipiiri võti on niivõrd kindlates kätes, et tulgu kes tahab, Venemaalt ja Aafrikast, putinistid ja islamistid. Reformierakonna käed on nii kindlad, et ei peeta korralikult arvetki – kui palju tuleb, kustkohast ja mis taustaga. Võib-olla 60 tuhat, võib-olla 100 tuhat. Aga äkki 120 tuhat. Loodetavasti on enamuses siiski ukraina sõjapõgenikud, aga kardetavasti ka teadmata palju „rohelisi mehikesi“. Reformierakond saadab kindla käega paar Eestit aastakümneid karistamatult õõnestanud tiblat välja ja võtab asemele sadu ja tuhandeid samasuguseid

Reformierakond saadab kindlasuiselt heasse kohta kõik rahvasaadikud, kes julgevad valitsuse infotunnis Riigikogus midagi ebamugavat küsida. Isevalitsejal Kaja Kallasel on olemas üks universaalne vastus ükskõik mis kriitikale: kõik Eesti probleemid on Putini sõja ja üle-eelmise valitsuse aastase töö tagajärg. See oleks nagu genosse Polõhhajevi universaaltempel „Kuldsest vasikast“: „Vastuseks teie avaldusele …………………………… kohta teatame, et me mõistame Teid ja saame jagu ajutistest raskustest seoses äreva rahvusvahelise olukorraga maailmas ja ikaldusega Tšiilis, vastates nendele väljakutsetele tootlikkuse tõstmise, sidususe parandamise, sooliste erinevuste kustutamise, rassismiga võitlemise, ideoloogilise teaduslikkuse tõstmise, rohepöörde hoogustamise ja lasteaedades avaliku nokunäitamisega. Allkiri: Polõhhajev“.

Tühikusse kirjutati käsitsi, mis probleemiga seoses vastati: pissuaaride puudumine, suhkru defitsiit, linnatänavaid täiskakanud hobused, idioodist linna täitevkomitee esimees, elektrikatkestused, mustlastest varganäod, joodikust naaber, pedofiilist patriarhaadi papp jne.

See ongi reformierakonna valitsemise sisu, suhtumine inimestesse ja nende probleemidesse: olete kindlates kätes ja ärge seal tõmmelge. Meil on pikad käed ja teie neist enam välja ei rabele.

„Reformierakond on peaminister Kaja Kallase juhtimisel tõestanud, et Eesti on kindlates kätes. Kindlates kätes Eesti tähendab kindlates kätes julgeolekut ja liitlassuhteid, toimetulekut, majandust ja ettevõtlust, välispoliitikat, tervishoidu ja kindlates kätes kvaliteetset eestikeelset haridust. Kindlakäeliselt juhitud riiki,“ öeldakse reformierakonna pöördumises.

No see on ju Iossif Stalini tekst. Nad juhtisid Lavrenti Beriaga Nõukogude riiki samuti vägagi kindlakäeliselt.

„On tähtsam kui kunagi varem, et oleme liitlaste jaoks usaldusväärne partner, keda kuulatakse ja kellega arvestatakse. Reformierakonna kindlakäelisel juhtimisel püsib Eesti koos sõprade ja liitlastega läänelikus väärtusruumis, kus kehtib sõnavabadus ning kõigil on võrdsed võimalused ja õigused,“ seisab Kaja Kallase kena pildi all.

Jah, nii tema kui ka Kersti Kaljulaid kuulutasid, et meie pensionärid, koduemad, töötud, madalapalgalised ja paljulapselised maksid seni elektri eest liiga vähe. Ja näiteks Kaja Kallase vanemad ju ei virise ja tulevad ise toime. Kui Kaja Kallas räägib sõnavabadusest, siis tuleb kõigepealt meelde see, kui palju me näeme üüratus õukonnameedias teisitimõtlejate arvamusi, kui palju ajujahte ja tühistamisi on korraldatud vasakliberaalsete meedialimukate poolt, kuidas mustati Mart Helmet ja Varro Vooglaidit, kuidas kaotati ära Tõnis Mägi.

Reformierakonna kindla käe all töötab kohtusüsteem indrektarandite kasuks, oravate kindla käpa all täiendati süvariiki pervertidega ja kaotati rahvaloendusel mõiste „eestlased“. Nii et koristage palun oma „kindlad käed“ meie taskutest ja meie laste küljest otsemaid.

Teil on jäänud viis kuud, et teha seda vabatahtlikult, mis leevendaks teie poolt juba ammu välja teenitud karistust.

Ivan Makarov