Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee
 

Parise uskumatud kannatused Eesti piiril: eestlased ütlesid talle „tere“!

-
27.04.2022

Vasakäärmuslased on eesti rahvusriigi vaenamises jõudnud juba terminaalse staadiumini, sest see hakkab juba nende endigi organisme toksiinidega hävitama. Meediapersoonide puhul on sümptomiks loogikavaba jutt ja paanikahood koos vihapursetega.

Krister Paris, kes on paar päeva enne Donald Trumpi presidendivolituste lõppu hirmutanud Delfi+ lugejaid sellega, et USA president võib viimasel päeval tuumasõda alustada, jätkas ka pärast seda avalikku segaseks minemist pimeda matsirahva valgustamist.

Nii ka täna avaldas EPL+ kurjakuulutava pealkirjaga loo: „Krister Paris: jälle blokpost Eesti lõunapiiril“. No et juba jälle jälgib jultunud rahvusriik minimaalseltki seda, mis toimub tema piiril. Milline häbematus!

„Sattusin mõni päev tagasi Lätti. Aga tagasi enam nii lihtsalt ei saanud. Ees seisis Eesti politsei…“ kirjutab Paris. Kas see tähendab, et ta peeti kinni, pidi tagasi minema ja istub praegu kusagil Valmiera jaamas seljakoti otsas?

„Põnevusdraamaks muidugi ei läinud, vahetasime viisaka tere ja sõitsime edasi. Kuid mida teeb korrakaitsja seal piiril?“ küsib nördinult Paris. Nii et selle mehe jaoks „viisaka tere vahetus“ tähendab, et „nii lihtsalt ei saanud“? Veel nõukogude ajal õpetati, et mitte miski ei lähe meile nii odavalt maksma ja ei ole nii kallilt hinnatud, kui viisakus“. See peaks ju igal sotsil lausa veres olema.

Ja pärast vapustavat küsimust “mida teeb korrakaitsja piiril?” küsib K.Paris tõenäoliselt “mida teevad piiril piiritulbad” ja “mida teeb piiril silt nimega “Eesti”?”

„Valitsus taastas tõesti 3. märtsil siiani kestva ajutise piirikontrolli, tuues põhjenduseks põgenike vastuvõtu sujuvama korralduse. See tähendab teetõket, ukrainlastele tuttavat nn blokposti.“ No ja siis? Blokpost on aastaid olnud ukrainlaste jaoks üks oma riigi kaitsmise vahenditest ja nad saavad sellest suurepäraselt aru. Kas eesti riik ei vajagi siis kaitset? Et siia ei imbuks tüübid, kes teeksid eestlastele ja meie juures kaitset ja rahu leidnud ukrainlastele halba?

Valitsus taastas piirikontrolli mitte põhjendusega, vaid põhjusega. Ajakirjanik võiks nendel mõistetel siiski vahet teha.

Ja Eesti pole kummist, nagu arvab härrasnaine Mario Mändmaa sotsialistlikust ministeeriumist. Ärge ikka nii õhku täis ka minge Eesti riigi teistele lubamise asjus: te teete seda täpselt nii kaua, kui eesti rahvas lubab.

Võib-olla enam mitte nii kaua.

https://www.youtube.com/watch?v=FhWXVbhetl4

Ivan Makarov.