Vastuseks Kaja Kallase algatusele: Inimesed, andke märku, kes ei toeta autoliisinguid Riigikogu kuluhüvitistest!

Arvamus,
- Updated
Paul Puustusmaa

Kaja Kallas tegi täna üleskutse kõigile, kes pole rahul koalitsioonisaadikute jagatud katuserahadega, sellest parlamendisaadikutele märku andma. Ta kutsus üles valijaid kirjutama oma saadikutele, et pole nõus sellise sellise raha jagamisega.

Mina aga rõhutan siinjuures, et OLULINE on teada, et nn katuserahast ei saa ükski saadik endale ühtegi senti omakasuks pöörata. Kasu on vaid virtuaalne. Seeläbi, et toetuse saajate käsi võib tõepoolest tulevikus ehk hääletamisel kalduda sellele poliitilisele erakonnale, kes valijaid toetanud on, nende huvide eest reaalselt seisnud.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Kaja Kallase partei ei soovinud seda teha. Nüüd püüab poliitilist õhustikku mürgitada, et iseenda ebaõige valiku kahju vähendada. Sellest siis üleskutse “valijatele”.

Sama hästi oleks ta võinud lihtsalt oma toetajaid üles kutsuda, et teda ja Reformierakonda ka edaspidi toetataks. Teeb sama välja.

Meenutan siin aga lugejale, et erinevalt nn “katuserahadest” saab enese kasuks teatud tingimustel pöörata riigikogulaste hüvitisi.

Nii näiteks olukorras, kus riigikogulane maksab sellega kinni oma autoliisingut.

Toodud näite juures ei väsi ma rõhutamast, et EKRE on ainuke parlamendierakond, kes autoliisinguid riigikogu tasustamisskeemide kaudu ei rahasta. Seepärast on mul paslik teha kontraettepanek ja paluda valijaid kirjutada oma saadikutele, keda te olete usaldanud ja hääle andnud, et TE POLE NÕUS SELLEGA, ET RIIGIKOGULASED KULUTAVAD AUTOLIISINGUTE PEALE RIIGI RAHA!

Paul Puustusmaa
Riigikogu saadik (EKRE)

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused