Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Piret Kivi: bioloogilisest surmast ja lihtsalt surmast. Bioloogilisest soost ja mingitest teistest sugudest

17.10.2020
Raivo Aeg, Kersti Kaljulaid ja Mikk Pärnits (ei ole perepilt)
© Justiitsministeerium

“Kunagi ennemuistsel ajal, kui vend Gregor rohelisi ja kollaseid herneid uuris, oli maailmas kaks sugu. Need kaks sugu olid mees ja naine. Ennemuistse aja arvamus on kirjas ka pühakirjas: „Ta lõi tema meheks ja naiseks, ja ta õnnistas neid ning andis neile loomisepäeval nime: inimene.“ (1MS 5:2).

Mingil hetkel sain teada, et on olemas ka isikud, keda ennemuistsel ajal kutsuti hermafrodiitideks. Hakkasin arvama, et tegelikult on kolm sugu, kuni teadvustasin, et ega ikka ei ole küll, sest ca kolmandik maailma elanikest ei ole hermafrodiidid ehk vahesoolised inimesed. Hermafrodiidid on mutandid (kasutan seda sõna heatahtlikult), kes väärivad kõiki inimõigusi, kuid keda on ühiskonnas äärmiselt vähe. Nad ei ole peaaegu isegi teema.

Tänapäeva teadus räägib, et sugusid on lugematul arvul ning see lugematu arv põhineb sisemisel tunnetusel. Napoleon, Jumal ja krokodill, kes on kõik end sisemiselt tunnetanud, noogutavad mõistvalt pehmete seintega palatist. Mina mõistvalt ei nooguta. Üks Tartu Ülikooli õppejõud, kes ei naljatlenud, ütles mulle surmtõsiselt ja akadeemilisel toonil: „Sugusid tuleb kogu aeg juurde ning see on äärmiselt põnev!“ Põnev muidugi, aga…

Tunnistan ausalt, et minu arvates on olemas ainult kaks sugu (meessugu ja naissugu) ja mõned mutandid. Uuema teadusliku maailmavaate kohaselt on minu arvamus väär. Olen üritanud öelda, et minu meelest ei ole meessoo genitaalide ja DNA-ga isikud mitte kunagi naised. Nad võivad muidugi kleidis ringi silgata, kui see neid õnnelikuks teeb, aga naised nad ei ole.

Minu solvav ja väärikust alandav väljendusviis on tänapäeval taunitav. Teadusliku mõtteviisiga inimeste arvates ei tegevat ma absoluutselt vahet bioloogilisel sool ja sool. Olgu täna siis see päev, mil ma annan ametlikult alla ja hakkan ka valgustunud inimeseks.

Saagu valgus! (1Ms 1:3)

Ma olen surnud. Kui sa arvad, et ma ei ole surnud, siis ei ole sa võimeline tegema vahet bioloogilisel surmal ja surmal. Sul on vaja veel õppida ja areneda teadusliku maailmavaate suunas. Ma tunnen, et ma olen surnud. Surm on minu identiteet ning ma paluksin selles suhtes avatud ja sallivat mõtlemist.

Miks ma olen surnud? Vaadake, kui keegi ütleb, et ma olen loll või mongol või midagi muud kelmikat, siis võin ma palgata advokaadi ning saada solvajalt ca 2000 eurot. Kui tariifid ei ole muutunud? Selline poolik lahendus mind ei rahulda. Minul kui laibal on täielik õigus lasta oma mõrvarid kinni püüda. Mõrvarid on ohtlikud isikud, kelle saab panna vangi, ning neilt saab välja mõista rohkem raha kui ca 2000 eurot. Ka meil surnuil on igapäevaseid kulutusi.

On muidugi võimalik, et keegi võib mulle öelda, et ma ei ole surnud. Vaevalt küll midagi nii jõhkrat juhtub, sest see oleks vihakõne ja vaenukuritegu. Ei tohi surnute kogukonda solvata! Kas laip ei väärigi teie arvates mingit elementaarset austust? Lisage palun mõrvaparagrahvile (114) laibarüvetamisparagrahv (148) ning vaenukuriteo paragrahv (tuleb varsti Brüsselist). Surnu solvaja peab vanglas surema. Soovitavalt bioloogiliselt.

Vaheremargina pean nentima, et meie mõrvaparagrahvi autor ei oska hiina keelt või on eriliselt haige huumorimeelega isik. 114 on hiina keeles loetav ka kui TAHTMA TAHTMA SURRA. Vabandust, kes tahab surra? 514 on hiina keeles MINA TAHAN SURRA ning on minu teada Hiinas kõige halvem arv üldse. Vaenukuritegu võiks saada paragrahvi 514, sest kui vihakõne, vaenukõne, vaenukuritegu või mingi muu samatähenduslik asi Eestis seadustatakse, siis tahan ma ka bioloogiliselt surra. Ma ei saa olema ainuke.

Mõrv ei ole ainuke raske isikuvastane kuritegu. Selline kuritegu on ka vägistamine (141). Väga ebameeldiv kuritegu, mida peaks kindlasti karmilt karistama, kui on olemas kindlad tõendid. Kui aga tõendeid ei ole? Kas ma eksin, kui ma väidan, et tänapäeval on kombeks defineerida vägistamiseks ja ahistamiseks ka hapuks läinud suhteid ja seksuaalset sobimatust? Vägistamine võib vabalt põhineda hilisemal sisemisel tunnetusel? Sellisel juhul defineerin mina end mõrvatuks. Kuulutan oma mõrvarid tagaotsitavaks. Kes nad on? Lõplik nimekiri on koostamisel. Mul läheb sellega natuke aega.

Ma ei ole surnud. Maailmas on kaks sugu. Hapuks läinud suhe ei ole vägistamine. Tehke minuga, mis tahate. Ärge ainult kibuvitsapõõsasse visake!

löödi mind maha

tahan surma eest raha

põõsas on paha

16.10.2020 Anno Domini

Piret Kivi