Piret Kivi: tõelist vihakõnet ja mõrvarite mentaliteeti esindavad koroonasse nakatunud Trumpile surma soovijad

Arvamus,
- Updated
©Scanpix
Ka Saksa vasakpoolsed rõõmustavad Trumpi haigestumise üle.

“Ameerika Ühendriikide president Donald Trump on nakatunud viirusesse Covid-19. See uudis on vast teada juba kõigile. Õnneks on Donald jõulise energiaga inimene, kelle käsutuses on maailma parimad arstid. Kui sellest viirusest tervenesid edukalt prints Charles ja Boris Johnson, siis saab ka Donald hakkama. Soovin talle kiiret paranemist!

Seoses selle nakatumisega peab aga pöörama inimeste tähelepanu ühele väga jubedale fenomenile. Kohatule rõõmule ja eufooriale, mis on vallanud nii välismaiseid kui ka kodumaiseid libaliberaale. Üldine toon tundub olevat: „Kärva rutem!“

Mõtlesin alguses: „Ah, mingid harimatud inimesed. Sellised jauravad ju alati. Nagu see alkohoolik ja/või narkar, kes meie rabi verbaalselt ründas.“

Siis aga asusin asja uurima. Kondasin mööda sotsiaalmeedia kanaleid ja foorumeid. Avastasin palju väga väärikaid isikuid, kes olid suure entusiasmiga „laikinud“ postitusi, mis irvitasid Donaldi kannatuste üle ja soovisid talle surma. Nende isikute seas on ka ülikoolide õppejõudusid. On võimalik, et mõnega tuleb ka minul suhelda. Palju te lubate oma loengutest puududa, austatud mõrvarõppejõud?

Mõtlesin ruttu poliitikute peale, keda ma ei talu silmaotsaski ning kellel tuleks minu arvates poliitikast otsekohe haihtuda. Ursula von der Leyen oma viha- või vaenukõnega võiks poliitikast kaduda kus kurat. Mida rutem, seda parem. Kas ma rõõmustaksin ja lööksin tantsu, kui Ursula nakatuks koroonaviirusesse Covid-19? Ei, ei rõõmustaks. Ei, ei lööks tantsu. Ma sooviksin talle kiiret paranemist.

Poliitika on räpane mäng, aga kui me hakkame rõõmustama, sest keegi on nakatunud viirusesse Covid-19, siis on see mäng natuke liiga räpane.

Juhul kui Marina Kaljurand, Kristina Kallas, Jevgeni Ossinovski – eliitoravatest rääkimata – nakatuksid, siis ma nende surma ei sooviks. Sooviksin neile kiiret paranemist, tugevat tervist, ülikiiret kadumist poliitikast ja „meie inimestest“ poliitikutele tagasipöördumist oma esivanemate maale, kus nad saaksid olla õnnelikud, sest kurjad eestlased ei ahista.

Vihakõne seadustega kipub olema nii, et nad hakkavad toimima ka nende pooldajate vastu. Kas Donaldi haiguse üle rõõmustamine ja talle surma soovimine pole mitte eriti räige vihakõne?

Rabi solvanud narkar lohistati kongi. See meede oli minu meelest ekstreemne, sest solvangud on sõnad ja sõna on vaba. Mulle oleks see narkar suure tõenäosusega kraaksatanud: „Mis sa jõllad, mudahoor?“ Ma oleksin temast lihtsalt eemaldunud. Narkarist eemaldus ka rabi. Libaliberaalid aga ei eemaldu.

Aga kallid libaliberaalid, mõõtke siis nii nagu te olete harjunud mõõtma ning lohistage üksteist samasse kongi, kuhu lohistati rabi solvanud narkar. Te ei mahu kõik sinna ära? Noh, helistage siis vanglasse ja broneerige rohkem konge. Kui kohe ei saa, siis pange end ootenimekirja või midagist. Kui saate kõne, et teie mõttekaaslane on oma karistuse ära kandnud ja kongipõranda ära pesnud, siis sõidate vanglasse ja istute kongis. Lihtne.”

04.10.20 Anno Domini

Piret Kivi

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused