Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee
 

Politseist on saamas meelsuspolitsei

-
30.05.2022
Vasakliberaalse valitsuse pikk plaan.
© UU

SAPTK esimees Varro Vooglaid kirjutab sotsiaalmeedias sellest, kuidas tema postitusi jaganud inimestel on tekkinud probleemid politseiga täiesti teistsugustes asjades, sealhulgas relvaloa pikendamisel (samas  keeldub riik Vene kodanikelt relvi konfiskeerimast).

Varro Vooglaid kirjutab: “Väga raske on mõista, miks peaks minu FB posituste jagamine puutuma kuidagigi küsimusse sellest, kas kellegi relvaluba pikendada või mitte. Miks politsei niisuguse asjaga tegeleb?

Kas see, et ma olen avalikult kritiseerinud valitsuse poliitikat, on teinud minust politsei silmis mingi erilise ohu allika?

Kas nende inimeste relvaload, kes jagavad valitsuse kriitikute postitusi, peaks jätma pikendamata? On neis põhjust näha ühiskonnaohtlikku elementi?

Kas politseist on saanud süsteemi poolt ainuõigeks arvatud meelsuse kontrollija ja jõustaja ehk meelsuspolitsei?

Kindlasti esitan need küsimused ka otse Politsei- ja Piirivalveametile. Igal juhul vaatab siit vastu sootuks muu kui vabale ühiskonnale omane riigivõimu teostamise muster.

(Sõbralik soovitus: vahest on teil üldse kasulikum end minu sõbralistist ära kustutada, kui te ei taha, et politseiga võivad ootamatult probleemid tekkida.)”

Varro Vooglaiu sõnu kinnitavad omal moel ka kommentaarid:

“Eelmisel kevadel, kui oma relvaluba uuendasin, siis uuriti minu negatiivse suhtumise kohta Tasuta Tervise Doktriini vastu. Vastasin, et mul vaja alaealine laps üles kasvatada ning seega ei saa võtta riske inimkatsetes osalemiseks.”

“Kui vedasin Tiit Madissoni Tänumedali kampaaniat käis “meelsuspolitsei” esindaja minult uurimas, minu “sõjaväeteenistuse kohta”, mis toimus 35 aastat tagasi, nii et midagi pole imestada.”

“Õudne, mis nuhkimine ja oletamine kes millist mentaliteeti esindab. See ongi lihtsalt oletus ja 99.9% valedele járeldustele viiv. Seega táiesti mòttetu aja, energia ja närvide kulu kòigile. Kuhu inimressurssi kulutatakse… Milleks? Uskumatult madalas maailmas elame.”

“Hirmutamistaktika, küll on neil stsenaarium paigas, mida öelda.”